חברת סמסונג אלקטרוניקס בע"מ חשפה היום בכנס IFA 2013 את החזון של החברה לשוק מוצרי האלקטרוניקה הביתיים מסכי F9000 מייצגים מהפכה ברזולוציה ומספקים תמונה מפורטת, חדה, נקייה ושוקקת חיים.

טלוויזיית Ultra HD F9000

טלוויזיה Ultra HD F9000 של סמסונג נותנת מענה לשלוש הדרישות שהעלו הצרכנים, ומספקת חוויית צפייה חסרת תקדים שמבוססת על חדשנות טהורה. עם יותר משמונה מיליון פיקסלים ורזולוציה גבוהה פי ארבע בהשוואה לתצוגות Full HD, מסכי F9000 מייצגים מהפכה ברזולוציה ומספקים תמונה מפורטת, חדה, נקייה ושוקקת חיים.

פאנל LED מתקדם המבטיח רמות צבע וניגודיות אופטימליות נתמך בטכנולוגיית Quadmatic Picture Engine, מעבד רב עוצמה שמספק את הכוח המניע למסכי F9000. יהיה מקור התכנים אשר יהיה – SD, HD או Full HD – מעבד Quadmatic Picture Engine מבצע התאמה של מקור התמונה, מנקה רעשים ויזואליים, משפר את הפרטים ואת חדות התמונה, ולבסוף מתאים מימדיה להצגה על מסך Ultra HD.

על מנת לענות על רצון המשתמש לחוויית שימוש אינטואיטיבית יותר, פיתחה סמסונג מערכת זיהוי פקודת קול מהפכנית וטכנולוגיית זיהוי תנועה אינטואיטיבית  אשר בעזרתן כל שעל המשתמש לעשות זה לומר "HI TV" או לנופף בידו על מנת שטלוויזיית Ultra HD F9000 של סמסונג תגיב.

טלוויזיית F9000 נועדה לשמש כמוקד מרכזי בסלון ולפיכך מעוצבת בצורה מינימליסטית עם מסגרת דקה, מעמד מתכת וגימור מטלי. העיצוב הייחודי מסווה באלגנטיות את הרמקולים והסאב-וופר המובנים, אשר מספקים חוויה קולית רבת עוצמה (70W), בעוד שתיבת החיבור היחיד (One Connect Box) חוסכת את סבך הכבלים המוכר על ידי איחוד כל החיבורים מנגני המולטימדיה לחיבור יחיד. הפיתוחים החדשניים אינם מוגבלים למראה החיצוני: הרכיבים האלקטרוניים הפנימיים כוללים תוכנה ניתנת לעדכון. עובדה זו מאפשרת התקנת שירותים נוספים, כולל תקני Ultra HD, באמצעות רכיב Evolution Kit מובנה.

מסך Samsung Smart Hub, תפריט פשוט ואינטואיטיבי המורכב מחמישה פאנלים ואשר הופך את מסך הפתיחה של הטלוויזיה לפורטל בידור חברתי, פותח כדי לספק מענה לתובנה נוספת שהעלו הלקוחות: שידורי הטלוויזיה המסורתיים כבר אינם מרכז החוויה הטלוויזיונית. התפריט כולל בין השאר פונקציית S-Recommendation שמספקת המלצות לתוכניות ולסרטים על סמך הטעם האישי והיסטוריית הצפייה של המשתמשים. בשילוב עם Twin Tuner, מצלמה מובנת, תמיכה בשיחות וידאו ושיתוף תכנים בלחיצה-אחת עם התקנים ניידים, טלוויזיית F9000 מספקת את חווית הצפייה המתקדמת ביותר.

טלוויזיית Curved OLED

טלוויזיית Curved OLED 55 אינץ' של סמסונג פורצת את גבולות החדשנות בתחום הקולנוע הביתי ומהווה קפיצת מדרגה ראשונה מסוגה באיכות תמונה ועיצוב. המסגרת הקעורה, שעוצבה בהשראת תפיסת "הזירה הנצחית" (Timeless Arena), מספקת את הרקע המושלם לצבעים המציאותיים של טלוויזיית OLED. כל אחד ממיליוני הפיקסלים מאיר באופן עצמאי ויחדיו הם מציגים תמונה עם שחור אבסולוטי כשלא בשימוש.

הצורה הקעורה העדינה של הפאנל תורמת לשיפור הנוכחות והעומק של התמונה בהשוואה למסכים שטוחים. מסך הטלוויזיה נראה כאילו צף מעל המסגרת המתכתית, עובדה שיוצרת שילוב יחודי של כוח ורכות. התוצאה המתקבלת היא חוויה טלוויזיונית מהפכנית עם עושר צבעים, ניגודיות חדה ותמונה נקייה.

בנוסף לתפריט Smart Hub עם פונקציית S-Recommendation, טלוויזיית Curved OLED כוללת את פונקציית הצפייה הסימולטנית Multi-View, המאפשרת לשני אנשים לצפות בשני ערוצים שונים בו זמנית באמצעות משקפי Multi-View ואוזניות סטריאו מובנות. יכולת זו מתאפשרת הודות לקצב רענון מהיר במיוחד, והיא כה מתקדמת, שהצופים יכולים לצפות בו זמנית בכל שילוב של תכני דו-ממד ותלת-ממד.

העתיד של חוויית הצפייה

בכנס IFA 2013 תוצג גם טלוויזיית Ultra HD OLED הראשונה של סמסונג. הטלוויזיה משלבת את החדות המדהימה של מסכי Ultra HD עם הניגודיות והצבעים של OLED. בכנס נחשפה גם טלוויזיית S9 TV 98 אינץ' – שילוב של מסך Ultra HD, עיצוב יוקרתי וטכנולוגיית שמע מתקדמת לחוויית צפייה סוחפת במיוחד.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.