אפשר לומר שבמידה מסוימת זה היה צפוי. סמסונג (Samsung), לאור הידיעות על התפוצציות של סוללות במכשירים שכבר הוחלפו, החליטה לעצור לחלוטין את הייצור של ה-Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7). עדיין לא ברור אם מדובר בהחלטה זמנית או שהמכשיר יורד מהמדף לחלוטין. ייתכן שמדובר בפסק זמן בו תנסה החברה להחליף את המפעל שמייצר עבורה את המכשירים בפועל.

הראשונה לדווח על כך הייתה סוכנות הידיעות הקוריאנית יונאפ (Yonap News Agency). לפי הפרסום שלה בכיר באחת החברות שמספקות את הרכיבים לסמסונג אמר שמדובר בעיקר במפעל של החברה בוויטנאם שהוא זה שאחראי לייצור מכשירי ה-Note 7 שמופצים ברחבי העולם, מעבר למזרח אסיה. לפי הידוע ייצרה עד עתה סמסונג את המכשיר בשלושה מפעלים, כולל אחד בקוריאה ואחד בסין.

יש לציין שכבר לאחר הדיווחים הראשונים על התפוצצות של סוללות במכשיר הדגל החדש שלה הודיעה סמסונג שהיא משעה את המכירות, ומייד לאחר כן הודיעה על תוכנית החזרה. רק אתמול הודיעה החברה, בעקבות התפוצצות נוספת שארעה במכשיר שניתן על ידה כתחליף, כי "אנו ממשיכים לחקור את המקרים שדווחו על מנת לקבוע מהו הגורם ונשתף בתוצאות בהקדם האפשרי. אנו נמצאים בקשר תמידי עם CPSC (הנציבות לבטיחות מוצרי צריכה) לכל אורך התהליך. במידה ונמצא פגם בטיחותי, אנו נעבוד בשיתוף CPSC במטרה לנקוט בצעדים להתמודדות עם המצב. אנחנו מבטיחים ללקוחות שאנו לוקחים כל דיווח ברצינות ומכבדים את הסבלנות בעוד אנו עובדים במלוא המרץ".

אבל מייד לאחר מכן הגיעו שני דיווחים נוספים על מכשירים חלופיים שהסוללות של התפוצצו, אחד ממינסוטה ואחד מקנטקי, וכנראה בעקבות כך החליטה החברה לעצור את הייצור של המכשירים.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • iphone1000

  אפל ה-כ-י טוב !!!! והכי אמין שיש ועכשיו יש עוד סיבה למה ,אבל לסמסונג יש מכשירי גלקסי S
  מצוינים ומושקעים ועם מחירים טובים ומתאימים לרוב (למרות שאם אתה מוסיף עוד אלף ש"ח או יותר אתה מקבל אייפון 7) ,מחכה בקוצר רוח לגלקסי S8 -זה ישפר את המצב הנוראי שסמסונג נמצאת בו עכשיו זה הורס לה את התדמית שטובה שהיא בנתה לעצמה

 • OG

  באמת חבל. עושה רושם שהמכשיר מצויין

 • disqus_ys

  מכשיר הכי טוב בשוק .וחבל.
  שיעשו בשכל ויעצרו את המכירה של המכשיר שלא יהיו להם יותר בושות ממה שיש להם כבר

  • iphone1000

   אל תגזים ,זה בכלל לא המכשיר הכי טוב בשוק ולא היה יכול להיות אחד כזה ,
   יש מכשירים הרבה יותר טובים -פיקסל XL (עם מצלמה מטורפת שעוקפת כל מצלמה סלולרית שנבנתה אי פעם ועוזרת וירטואלית ברמה שלא נראתה!) ואייפון 7 פלוס ,אחד הפאבלטים הכי טובים שראיתי -עם ביצועים הכי טובים שקיימים ומערכת ההפעלה הכי טובה לדעתי (IOS 10 ובכללי ios) ועם כמעט כלום של חסרונות (יש ביקורות טיפשיות שרק מוציאות מכל דבר קטן במכשיר הנפלא הזה חסרונות אבל לא מתייחסים)

   • disqus_ys

    תקשיב שום טלפון אבל שום טלפון לא משתווה לנוט וליכולות שלו.
    העט אם תבין את היכולות שלו וזה לא גימיק כאשר משתמשים בו מבינים שטלפון זה לא רק מצלמה ומעבד העט הזה לאנשים רציניים ולא לילדים אין לו תחליף .

 • Belle Sch.

  ממש נכון.

 • ממש חבל, עד שיוצא מכשיר כזה מצוין הוא מגיע עם בעיות חמורות
  קורה לטובים ביותר