בהתאם לציפיות, מכשיר ה-Tizen (טיזן) השלישי הוכרז. Samsung Z2 הוצג באירוע שערכה החברה בניו דלהי, הודו, בתצורה של רמת כניסה, ובמחיר תואם: 70 דולר בלבד. אמנם המכשיר הוכרז בפועל קצת באיחור לעומת הציפיות, אבל מעבר לכך אין הפתעות. מלבד זאת, עדיין לא ברור האם החברה מתכוונת להשיק את המכשיר במדינות אחרות מעבר להודו.

Samsun Z2 מצויד במסך 4 אינץ' ברזולוציה של 800×480 פיקסלים. המעבר מרובע ליבות ופועל במהירות מרבית של 1.5 ג'יגה-הרץ. הוא מצויד ב-1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שניתן להרחבה בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס microSD. המצלמה מאחור היא בגודל 5 מגה-פיקסל ומקדימה VGA בלבד.

כמו כל המכשירים שמושקים לאחרונה באסיה, הוא תומך בשני סימים, כשאחד מהם מספק תמיכה ב-4G VoLTE. עוד בהיבט של קישוריות יש תמיכה ב-WiFi עד 802.11n, בלוטות' 4.0 ו-GPS. הסוללה היא בגודל של 1,500 מילי-אמפר/שעה, ומערכת ההפעלה היא כאמור Tizen בגרסה 2.4.

המכשיר יוצא בצבעי זהב, שחור ואדום יין. המחיר כאמור כ-70 דולר, וחובה לציין שבמחיר כזה יש כמה טלפוני אנדרואיד שמציעים תמורה יותר טובה לכסף.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Yossi Cohen

  השאלה היא איך הוא רץ….
  מכשירי וינדוס פון עם מפרט דומה טסים.

 • odme10

  למה הם לא מוציאים מכשיר טיזן עם מפרט של מכשיר דגל גם?

 • pizzaboy

  לא מבין למה אנשים יקנו את זה
  כבר קונים משהו סיני ב75-80 דולר

 • מהעבר

  מה עדיף? את הטלפון הזה או אייפון 3gs?

 • גלקסי S7

  250 שקל???