הזמנה של סמסונג לאירוע הפתיחה של Galaxy Note 7

עכשיו זה רשמי ומוחלט. סמסונג שחררה הודעה לעיתונות בה היא מודיעה כי תערוך אירוע פתיחה (Unpacked) לטלפון החדש שלה, ה-Galaxy Note 7, ב-2 באוגוסט ואף שלחה הזמנות לאירוע שיתרחש בו זמנית בניו יורק, ריו דה-ז'נרו ולונדון, לפי שעה 11 בבוקר לפי השעון המזרחי של ארצות הברית – וזה אומר שעת הצהריים בברזיל, ו-16:00 לפי שעון לונדון. בנוסף, ניתן יהיה לעקוב אחר השידור בחדר החדשות הגלובלי של סמסונג.

"Galaxy 7 יעזור לאנשים לעשות יותר בעבודה, בבית ובכל מקום ביניהם. אנחנו לא יוכלים לחכות לספר לכם עוד אודותיו", נכתב בהודעה של סמסונג, שגם ניצלה את ההזדמנות כדי להבהיר באופן רשמי מדוע בחרה לקפוץ ל-Note 7, ולדלג על Note 6. בהתאם להערכות שהושמעו הבחירה לדלג הייתה כדי ליישר קו עם סדרת ה-Galaxy S, וגם כדי למזער את הבלבולים שיכולים להתרחש לגבי הטכנולוגיה החדשה שמשולבת במכשיר.

עם זאת מדובר באירוע בו יוצג המכשיר לראשונה, אך לא בטוח שסמסונג תכריז עליו באופן רשמי.

כך או כך, לפי הדיווחים האחרונים, ולפי הודעה של סמסונג עצמה, העט האלקטרונית אמורה לעבור מקצה שיפורים בהיבט השימושיות שלה, והמסך אמור לגדול ל-5.8 אינץ', אם לא יישאר בגודלו הנוכחי של 5.7 אינץ'. הרזולוציה אמורה להיות QHD, ומבחינת זיכרון יהיו בו 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, ניתן להרחבה.