סמסונג משיקה בישראל את מצלמת ה- Galaxy Camera Wi Fi, התוספת החדשה למשפחת מצלמות ה- Galaxy, אשר בדומה למצלמת ה- Galaxy Camera המקורית, משלבת גם היא ביצועי צילום גבוהים יחד עם מערכת הפעלה Android 4.1 Jelly Bean וטכנולוגיית

dual-band Wi-Fi תכונות אלו ועוד הופכות את פעולות הצילום, העריכה ושיתוף התמונות לקלות מאי פעם, והכול על גבי מכשיר אחד.

למצלמת ה- Galaxy Camera Wi Fi יש את כל התכונות החדשניות והפונקציונאליות של מצלמת ה- Galaxy Camera, אך ללא חיבור סלולארי 3G/4G, כך שמשתמשים שאינם זקוקים לחיבור סלולרי תמידי יוכלו לרכוש אותה במחיר נוח יותר. ב- Galaxy Camera Wi Fi ניתן להשתמש בטכנולוגיית ה- Wi-Fi המובנת במצלמה על מנת לשתף תמונות עם משפחה וחברים באמצעות דוא"ל, רשתות חברתיות או שירותי תקשורת ניידים כגון סקייפ . כל זאת ניתן לעשות ישירות מהמצלמה תוך גיבוי התמונות בשירותי הענן כדוגמת Dropbox

מצלמת ה- Galaxy Camera Wi Fi משלבת חומרה קומפקטית ועיצוב פשוט ונוח יחד עם עדשת x Super Long Zoom21 וחיישן16MP BSI CMOS .

במצלמה 19 מצבי צילום חכמים המאפשרים למשתמש לבחור מתוך מגוון של מצבי צילום מעניינים כגון: Light trace' או 'Action freeze' לצילום מושלם בכל תמונה

מצלמת ה- Galaxy Camera Wi Fi מהווה מהפכה בתחום הצילום המסורתי עם מערכת ההפעלה Android™ 4.1 Jelly Bean אשר מספקת למשתמש את חווית השימוש המוכרת מעולם הטלפונים של סמסונג, יחד עם אפשרויות צילום מתקדמות. ניתן להתאים למצלמה מעל ל- 700,000 אפליקציות Android  מה- Google Play.

למצלמה מסך מגע 4.8 אינץ' חד ביותר mm 121.2 HD Super Clear להנאה מצפייה ועריכה של התמונות. בנוסף, במצלמה כלי עריכה עוצמתיים ופשוטים לתפעול כגון ‘Photo Wizard’ ו- ‘Video Editor’ המאפשרים למשתמש לערוך תמונות בצורה מקצועית הישר מתוך המצלמה.

כמו כן, למצלמת ה- Galaxy Camera Wi Fi מעבד ארבע ליבות התומך בקישורית ה- Wi Fi ומאפשר גלישה מהירהבאינטרנט, ריבוי משימות ללא השפעה משמעותית בחיי הסוללה.

המצלמה תשווק ברשת חנויות קמרה, אלמ דיוטי פרי וחנויות הצילום המובחרות החל מ- 14 לאפריל במחיר של 1,999 ש"ח.

עוד על המצלמה בביקורת המלאה.

הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה וככתבה.

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.