סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, מובילה עולמית בתחום המדיה הדיגיטלית וטכנולוגיות התכנסות המדיה הדיגיטלית, הודיעה ​​היום על השקתו של ה- Samsung KNOX, פתרון אבטחה end-to-end המספק שכבת הגנה החל מהחומרה ועד לשכבת היישומים.

ה- KNOX של סמסונג משלב אבטחה משופרת (SE) שפותח על ידי  ה US NSA(National Security Agency)עבור אנדרואיד יחד עם שירותי ניהול המיושמים בחומרה ובמסגרת האנדרואיד.

בשכבת היישום, ה- KNOX מציע פתרון כולל המפריד בין שימוש עסקי ופרטי במכשיר הנייד. הפרדה זו נתמכת על ידי ה- SE Android ועל ידי הצפנה ברמת מערכת קבצים ומציעה הגנה על מידע עסקי ואפליקציות מפני דליפת נתונים, וירוסים והתקפות יזומות.

ה- KNOX הינו קל משקל ותואם לתשתיות ארגוניות נפוצות קיימת כגון MDM, VPN או שירותי הדרכה והוא מספק ביטחון ונוחות למחלקות ה- IT המעוניינות להטמיע ולנהל אסטרטגיות BYOD (Bring Your Own Device).

ה- KNOX אליו ניתן לגשת בקלות דרך איקון על מסך הבית, מציע  למשתמש מגוון של יישומים ארגוניים בסביבה מאובטחת, כגון: דוא"ל, דפדפן, אנשי קשר, לוחות שנה, שיתוף קבצים, שיתוף פעולה, CRM ויישומי בינה עסקית.

ה- KNOX מאפשר לישומי מערכות האנדרואיד הקיימות ליהנות מאבטחה ברמת הפלטפורמה וממאפייני IT ללא כל שינוי בקוד המקורשלהם.

באמצעות שילוב תכונות כגון VPN תואם FIPS והצפנה על המכשיר, הגנה מפני זליגת נתונים, כניסה יחידה דרך ספריית החברה ואימות גורמים מרבים בהתבסס על כרטיס חכם, מצליח ה- KNOX להקל על מפתחי יישומים מהעוול של פיתוח תכונות אלו בנפרד על מנת לענות ל דרישות התעשייה.

"נושאי האבטחה והפרטיות פועלים כחסמים עבור עסקים שאימצו את טכנולוגית ה BYOD. העובדים בחברה אשר משתמשים בטלפונים הניידים והטאבלטים החדשים ביותר, מגיעים אל מחלקות ה- IT ודורשים להשתמש במכשירים שלהם" JK Shin  נשיא וראש חטיבת IT and Mobile Communications, סמסונג אלקטרוניקס

"הפתרון הוא ברור, לשלב בין הצרכים העסקיים והאישיים במכשיר אחד. ה- KNOX של סמסונג מצליח להשיג את ההרמוניה הזו שבין שליטה ארגונית ושביעות הרצון של העובדים על ידי מתן אבטחה בסיסית ברמת הפלטפורמה, תוך עקביות בסיפוק חוויית משתמש ".

KNOX הוא הפתרון הארגוני של סמסונג, בשיתוף עם תכנית SAFE (Samsung For Enterprise), מאמץ מתמשך ביוזמת החברה על מנת לקדם את מוכנות המכשירים שלה לשימוש ארגוני.

מידע נוסף על תכנית SAFE ניתן למצוא ב- http://www.samsung.com/global/business/mobile/safe/

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.