סמסונג (Samsung) מעוניינת לכבוש גם את שוק רכיבי הצילום במכשירים הניידים והכריזה בתערוכת MWC שנערכת בשנחאי על מותג חדש – Samsung ISOCELL.

חיישני הצילום הללו יהיו מבוססים על אותה הטכנולוגיה של חיישני ISOCELL שכבר נמצאים במכשירי סמסונג השונים. השוני הפעם הוא שהיא תאפשר ליצרניות הטלפונים השונות להשתמש בחיישנים והעדשות מתוצרתה לשלל מכשירים שונים, ויהווה כמתחרה לחיישני Exmor של סוני (Sony).

בשלב הראשון תציע סמסונג ארבעה חיישנים ברמות מחיר שונות. בין יתר היכולות שבהם מתגאה סדרת ISOCELL הם מיקוד מהיר, מעקב אחר אובייקטים בתנאי תאורה קשים, או ריבוי של מגה פיקסל. החברה אף הציגה חיישן התומך במערך צילום כפול, כזה שלפי הערכות יגיע גם ל-Galaxy Note 8. זוג המצלמות משלבות חיישן צבע וחיישן בשחור לבן עם מפתח צמצם רחב במיוחד של f/2.0.

כיום, סמסונג מייצרת את רוב הרכיבים שבמכשירים שלה על ידי חטיבות שונות השייכות לחברת האם. בין היתר היא מייצרת את המסכים, רכיבי הזיכרון, שבבי Exynos, האחסון הפנימי וגם את כרטיסי ה-SD החיצוניים.

טכנולוגיית ISOCELL הוצגה לראשונה בשנת 2013 ומוטמעת בטלפונים ומצלמות תוצרת סמסונג.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.