האם סמסונג (Samsung) מתכוונת להקדים את ההשקה של Galaxy S8 (גלקסי אס 8) ואחיו ה-S8 Edge כבר לינואר הקרוב? כך עולה מדיווחים חדשים שטוענים שמדובר בניסיון של החברה להתגבר על פרשת הסוללות המתפוצצות ב-Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7), ועל הקריאה להחלפה (Recall) שהגיעה אחרי שהפרשה התפוצצה.

על פי דיווחים של אנליסטים שמקרובים לחברה, היא תקדים את ההשקה לינואר, במקום להכריז על המכשירים החדשים בתערוכת MCW 2017 כהרגלה בכל שנה, כדי לקבל את הבמה כולה לעצמה. כך היא גם תוכל, לטענתם, לשכנע את לקוחותיה לרכוש מכשיר חדש, חף מבעיות ובטוח לשימוש, מאשר לשכנע כי הבעיות ב-Note 7 תוקנו.

בתוך כך, דיווח אחר מעלה השערה כי ייתכן והיצרנית הדרום קוריאנית תסיר החל ב-Galalxy S8 את יציאת האוזניות, בדומה ליצרניות קטנות שכבר עשו זאת לפניה, ובדומה גם ל-iPhone 7 (אייפון 7). במקום בשקע המיושן הלקוחות יוכלו להשתמש ביציאת ה-USB C לצורך פעולה זו. בנוסף, ייתכן כי היא תשלב במכשיר יציאה חדשה, אותה פיתחה בעצמה, שתשמש כמקור לאודיו תוך כדי צירוף מתאם לאריזת המכשיר.

בעניין אחר, על פי דיווחים קודמים נראה כי מכשיר הדגל הבא של סמסונג יוצע בשני דגמים, אחד בעל מסך בגודל 5.5 אינץ' והשני בגודל 5.1 אינץ' כשלשניהם רזולוציה זהה ומסך קמור.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • יצא לי לחשוב על כל המהלך הזה של להוריד את החיבור אוזניות ולאחר שנסעתי באוטובוס פתאום שמתי לב שכולם משתמשים בשני חיבורים – באחד מטעינים ובשני שומעים מוזיקה.

  אז כן גם אני משתמש באוזניות אלחוטיות מדי פעם אבל צריך לא לשכוח שזה מינוס כשמדובר בנסיעה תחבורה למרחקים ארוכים (3 שעות+)

 • Yossi Cohen

  "ייתכן כי היא תשלב במכשיר יציאה חדשה,"
  הוווו לא! אתם לא! כמה קשה פשוט לשים שתי חיבורי USB C?

 • למה עכשיו להסיר חיבור אוזניות גם כאן… ממש מציק… אישית אני אוהב את החיבור אוזניות שלי והוא ממש נוח לי שהאוזניות בלוטוס לא טעונות (במקרה שלי נדפקו /: ) חבל שכולם מסירים את החיבור הזה.
  המהלך היחיד שאהבתי מכל מה שכתוב זה שהם יעברו לusb type c, זה ממש נוח =]

 • iphone1000 (אפל שולטת !)

  זה חבל לבעלי S7 אבל טוב שנפטרים מהחיבור המיושן לטובת חזון עולם ללא חוטים כמו של אפל ולאלטרנטיבות אחרות (במקרה של ה S8 )

  • pt020

   ומה מפריע לך שיש עוד חיבור ישן? הרי בלוטוס ואוזניות בלוטוס קיימים כבר 15 שנה ומי שלא רצה כבל כבר לא השתמש בו מזמן,לי לדוגמא יש כבר 10 שנים אוזניות בלוטוס ורוב הזמן אני משתמש בהן …אבל וידאו או סטרים עובד בלג של שניה + וצריך כבל כדי לשמוע טוב,גם באוזניות וגם ברמקולים

 • מהלך חכם וצפוי
  המוניטין של ה S7 הלכו לכל הרוחות

 • IDANOR38

  כותבים USB ולא UCB כמו שכתוב בכתבה…

 • Shalom Yossef

  איך בעלי הגלקסי 7 מתבעסים עכשיו … גם סמסונג עושה שינוי מהותי אמיתי ב 8 וגם המכשיר שלהם נשאר מאחור ומתיישן מהר מהצפוי …