אף שמכשירי הדגל החדשים של סמסונג (Samsung) טרם הושקו בכל השווקים בעולם, נראה כי החברה כי מתחילה לפזר רמזים אודות מכשיר(י) הדגל הבא שלה. רגע, מה?

בטיזר קצרצר שהעלתה סמסונג לעמודי הפייסבוק והטוויטר הרשמיים שלה, ניסתה לגרות את המשתמשים בעזרת ההאשטאג TheNextGalaxy# ובאמצעות המשפט something big is coming tomorrow (משהו גדול עומד לקרות מחר) כשלידם מוצבת לה הספרה 8 – שתרמז כפי הנראה על כוונתה של סמסונג כבר מחר על מכשיר הדגל הבא בסדרת הגלקסי הוותיקה.

רגע, מה?!

בעוד שחדי העין וודאי יזכרו את הטיזר כהכנה למכשירי הגלקסי S7 והגלקסי S7 אדג' שהוכרזו לפני פחות מחודשיים בתערוכת ה-MWC בברצלונה, נראה כי סמסונג לא באמת מתכוונת (עלינו לא הצליחה לעבוד) להכריז מחר על הדגם הבא בסדרה, שכן היא נוהגת להכריז על מכשיר דגל פעם בשנה – אלא סך הכל למתוח אותנו לקראת יום המתיחות הבינלאומי שיחול מחר.

זוהי אינה הפעם הראשונה שבה היצרנית הקוריאנית מנסה למתוח אותנו לקראת ה-1 באפריל: במהלך השנים שיחררה טיזרים קצרים למוצרים שלא באמת קיימים כגון כפפה בעלת תצוגה גמישה שמיועדת לידוענים בלבד וסכין בעל מסך מתקפל. אנחנו לא יודעים מה איתכם אבל היינו מצפים ממנה להראות מעט יותר יצירתית השנה. אולי זה רק אנחנו.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.