סמסונג ישראל השיקה היום את קו הטלוויזיות החדש שלה, טלוויזיות סדרה F שמחליפות את סדרה E מ-2012. הטלוויזיות, שמגיעות בגדלים של עד 85 אינץ', מעוצבות יותר, דקות יותר וכוללות תכונות ותכנים חדשים. בנוסף, הטלוויזיות ברמה העליונה, בסדרה 7 ו-8, קיבלו שדרוג בדמות מעבד ארבע הליבות בסדרת Exynos של סמסונג עצמה, שפועל במהירות של 1 ג'יגה-הרץ. לטענת היא היחידה שמציעה מעבד כזה בטלוויזיות שנמכרות בישראל. הטלוויזיות בסדרות הביניים מצוידות עדיין במעבדי שני ליבות.

"המגמה כיום היא לטלוויזיות גדולות יותר ומחוברות יותר לאינטרנט", אמר עופר עלמני, סמנכ"ל שיווק סמליין יבואנית טלוויזיות סמסמונג לישראל. "זה מתאים לפילוסופיה שלנו בחברה שהיא ללכת כמה שיותר רחוק ולגעת בכל מה שנראה בלתי אפשרי, לחבר את האדם לעולם הטכנולוגי באופן בלתי אמצע תוך הסרת כל המכשולים, כל טלוויזיה שלישית שנמכרת בעולם היא של סמסונג".

בישראל שוק הטלוויזיות נחשב ליציב. ב-2012 נמכרו כ-415 אלף טלוויזיות וחלקה של סמסונג בשוק המקומי זהה לממוצע הגלובלי. מעבר לכך אחת מכל ארבע טלוויזיות בארץ מחוברת לאינטרנט ישירות, לעומת כ-60-65% באירופה ובארצות הברית, ומתוך אלו משחוברים לאינטרנט בארץ, כמחצית משתמשים בטלוויזיה כל יום כדי לגשת לתכנים מקוונים.

הנתונים הללו הובילו את החברה להשקיע יותר באקו-סיסטמה של הטלוויזיות, והיא מציעה גם עם הדור החדש שלהן הרבה יותר יישומים, כ-600 במספר, כולל כמה יישומים מקומיים מובהקים, כולל אפשרות לבצע הזמנות אוכל ישירות מהטלוויזיה, ועוד. כמו כן מציעה החברה גידול במספר הסרטים הזמינים ב-Samsung Smart VOD ל-120 כותרים, כולם ב-HD מלא ובמחיר מנוי של 29.90 ₪ לחודש עלות של 19.90 לסרט.

אחד החידושים מעניינים הוא ערכה בשם Smart Evolution, קופסה קטנה שנמכרת ללקוח וניתנת לחיבור בחלק מיוחד מאחורי הטלוויזיה במטרה לשדרג את התוכנה של טלוויזיות 2012 לגרסה החדשה והמעודכנת. רכושי טלוויזיות השנה יזכו לקבל שובר שיאפשר להן בתקופה של עד שלוש שנים מרכישת הטלוויזיה לקבל ערכת שדרוג אחת בחינם.

תחום נוסף שעבר שיפור בטלוויזיות החדשות לעומת הדור הקודם הוא שליטה מדויקת יותר וקלה יותר בתפעול הטלוויזיה באמצעות מחוות ואף פקודות קוליות להחלפת ערוצים, למעבר בין תכנים, ביצוע זום פנימה והחוצה בתמונות, ואפילו הרמת האגודל כדי לסמן לייק עבור תכנים ביישום של פייסבוק. הדבר מבוצע באמצעות מצלמה קטנה שממוקמת בחלק העליון של הטלוויזיה. המצלמה מגיעה באופן מובנה בסדרות 7 ומעלה, אך ניתנת לרכישה גם עבור סדרות נמוכות יותר.

טלוויזית הדגל של סמסונג שהושקה השנה בשוק הישראלי היא ה-S9. מדובר בטלוויזיית לד בגודל של 85 אינץ' שמציעה את כל התכונות של Smart TV וגם כוללת מערכת סאונד מתקדמת של שלושה ערוצי שמע בעוצמה של 120 וואט. מעבר לכך תומכת הטלוויזיה ברזולוציית UHD או 4K – כלומר רזולוציה שגדולה פי 4 מ-HD מלא, או 3,840×2,160 פיקסלים. הטלוויזיה תימכר בארץ תמורת כ-190 אלף ₪.

בסך הכל השיקה היום סמסונג כ-35 דגמים של טלוויזיות לד, בגדלים שבין 32 ל-85 אינץ', וכן 8 טלוויזיות פלזמה.