בעוד כשלושה ימים בלבד צפויה סמסונג לחשוף את מכשיר הגלקסי הבא באירוע Unplacked שייערך ביום חמישי בניו-יורק. המידע עליו הוא מאוד דל, ועל פי הערכות השינויים יתרכזו, מלבד החומרה, בפיצ’רים חדשים של תוכנה ויכולות כמו מעקב אחר עיני המשתמש ועוד.

חומרה חדשה בעיצוב הנוכחי
בינתיים בצד השני של העולם, בסין, הצליחו לשים את ידם על מכשיר מדגם GT-I9502, שייתכן כי הוא האב טיפוס למכשיר הגלקסי אס 4. העיצוב הזהה לדגם הנוכחי מעט מבלבל ואכן לא נראים שינויים חיצוניים, אך אל תטעו. לאחר הדליפה של ה-iPhone 4, היצרניות למדו את הלקח ובסמסונג עובדים קשה כדי להסתיר ולמנוע דליפה של המכשיר הבא על ידי שימוש במעטפת חיצונית השונה לחלוטין מהמראה המקורי בעת ההשקה, כך שייתכן כי רק מדובר במכשיר פיתוח לצורך בדיקה של החומרה החדשה.

Samsung-Galaxy-S-IV lake 2

הפרטים שהגיעו יחד עם התמונות מציגות את התמונה המלאה. מדובר קודם כל במכשיר גדול יותר, כשעל פי הערכות הוא בגודל של 5 אינצ’ ברזולוציה של 1920×1080. הוא מריץ כבר את גרסת האנדרואיד האחרונה – 4.2.1 עם מעבד מרובע ליבה 1.8Ghz וזיכרון 2 ג’יגה ראם. לצד כל אחלו מצלמה 13 מגה פיקסל וממשק ה-TouchWIZ הנראה בתמונות ללא שינוי מהותי.

אבל מה שעוד מעניין בהדלפה הוא שמדובר במכשיר עם סים כפול המיועד ל-China Unicom. לא שנצפה לראות פיצ’ר שכזה במכשיר כמו האס 4 המקורי ולרוב זוהי תוספת המגיעה במכשירי ביניים, אך לפי המפרט לא מדובר כאן במכשיר שכזה ואף הוא חזק מהדור הנוכחי.

אז האם זהו אכן אב-טיפוס למכשיר הגלקסי אס 4 או שמא מדובר בגרסה משודרגת עבור השוק בסין? את התשובות נדע ביום חמישי הקרוב. (מקור)