לפני כשנה השיקה סמסונג (Samsung) גירסה חדשה של Galaxy Xcover 3 הטלפון העמיד לאבק ולמים שלה. זה קרה כשלוש שנים לאחר הגירסה הקודמת, שבעצמה הייתה שדרוג של סמארטפון שיצא ב-2011. במילים אחרות, התרגלנו לכך שסמסונג מרעננת את ליין ה-Xcover כל שנתיים. אז התרגלנו.

אתר קניות הולנדי מציע למכירה את הגירסה החדשה של המכשיר, ה-Galaxy Xcover 3 Value Edition, תמורת 228 יורו (כ-970 שקלים). מדובר למעשה ביותר כמו ריענון של הגירסה הישנה, כאשר המפרט הטכני של שתיהן די דומה: מסך של 4.5 אינץ' ברזולוציית 480×800, מערכת-על-שבב לא ידועה (ככל הנראה Snapdragon) עם מעבד מרובע ליבות במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ, זיכרון פנימי בנפח 1.5 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון של 8 ג'יגה-בייט (עם כרטיס הרחבה) מצלמת 5 מגה פיקסל לאחורית ו-2 מגה פיקסל קדמית, וסוללה בנפח 2,000 מילי-אמפר/שעה כשבגירסה הקודמת הסוללה הציעה 2,200 מילי-אמפר/שעה.

גם המהדורה החדשה עמידה למים, עם עמידות של 30 דקות בעומק של מטר, וכן ולאבק, לחות וטמפרטורות קיצוניות. יחד עם זאת, הגירסה הזו מתהדרת במערכת ההפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו ישר מהקופסה. אנחנו ממתינים להגעתו של S7 Active שמתעכב מלהגיע.

Samsung Galaxy Xcover 3 VE