סמסונג (Samsung) מתכננת להשיק בקרוב טאבלט פרימיום נוסף, כך לפי הלדפה של OnLeaks@ שהעלה בציוץ תמונה של הטאבלט החדש.

לפי הפרטים הראשונים, ה-Galaxy Tab S בדור השני נראה דק עוד יותר מקודמו, שכזכור הציג עובי של 6.6 מ”מ בלבד ואכן השמועות טוענות כי הוא ירד לעבר 5.4 מ”מ. בכל הנוגע למסך, הערכות הן כי הוא יגיע, כמו קודמו, בשתי תצורות ובמקום ה-10.5 אינץ’ הוא יקטן ל-9.7 ו-8 אינץ’ כאשר גם כאן הרזולוציה נשארה גבוהה (2048×1436 פיקסלים) מסוג AMOLED. העניין המוזר בשמועה הוא כי יחס התצוגה יעמוד על 4:3, בדומה לטאבלטים מבית אפל.

כפי שעשתה בדור הנוכחי, גם ה-Galaxy Tab S2 ירוץ על שבב ה-Exynos, ואנו מניחים כי זה יהיה אותו שבב של ה-Galaxy S6 תומך 64 ביט אשר נחשב לאחד החזקים ביותר כיום. מלבד זאת, הוא יכלול זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט ואחסון של 32 ג’יגה-בייט לפחות, אם כי לגבי כרטיס הרחבה עוד אין כרגע מידע והאם היא עשתה את “מעשה ה-S6” והסירה גם כאן את חריץ הזיכרון.

בגבו המצלמה נותרה 8 מגה פיקסל ובקדמתו 2.1 מגה פיקסל, כאשר הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד Lollipop עם הממשק של סמסוג, שאולי כאן גם יביא בשורה חדשה. לפי הערכות, הוא ייחשף כבר בחודש הבא.

עוד בנושא

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • תמיר

    תכלס – יהיה עדיך כבר לקנות אייפד וזהו.

  • חיים

    תיקון שגיאת כתיב של השורה האחרונה בתגובה הקודמת שרשמתי, במקום – ״בטבלאות שיש להם עכשיו.״ , התכוונתי לרשום ״בטאבלט שיש להם עכשיו.״

  • חיים

    הרזולוצית מסך שרשמתם שאמור להיות לאט לא החדש הוא דווקא כן קרוב מאוד לייחס של 4:3 וממש לא לייחס של 16:9, ככה שזה מאוד הגיוני ה-9.7 אינצ׳ של המסך. ואם כבר מדברים, אז הם בכלל הקטינו את הרזולוציה פה לעומת הרזולוציה בטיבט הקודם, שזה דיי מוזר אם אתם אומרים שזה הולך להיות טאבלט פרימיום חדש- 1436×2048 לעומת רזולוציה של 1536×2650 (לא זוכר במדיוק מספרים של הרזולוציה הזאת, זה משהו באיזור של מה שרשמתי) בטבלאות שיש להם עכשיו.