סמסונג (Samsung) מרימה מבט לעתיד טוב יותר ועובדת במלוא המרץ על מכשיר הדגל הבא שלה, ה-Galaxy S8 (גלקסי אס 8), שצפוי לצאת בתחילת שנת 2017. ככל הנראה הוא יראה אור בפברואר או במרץ בתערוכת MWC 2017, ולכן השמועות כבר מתחילות לצוץ. האחרונה מגיעה בחסות המדליף הפופולרי Evan Blass, אשר טען שהחברה מתכננת להגדיל את מסכי המכשיר משמעותית.

לפי השמועה, סמסונג תציג את Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, והם יגיעו עם מסכים של 5.7 ו-6.2 אינץ' בהתאמה, כאשר הצעד נועד ככל הנראה כדי למשוך את לקוחות Note 7 המאוכזבים. בנוסף טוען בלאס כי מספרי הדגם של המכשירים יהיו SM-G950 ו-SM-G955 בהתאמה, מה שאומר שסמסונג תדלג על סדרת ה-SM-G94x לחלוטין, ככל הנראה עקב אמונה תפלה בדרום קוריאה שקשורה למספר 4. בלאס אף מציין שם של דגם נוסף, SM-N950, וטוען כי הוא ככל הנראה שמור למכשיר Galaxy Note 8, שצפוי להיות מושק בחצי הראשון של 2017.

כך או כך, שני המכשירים יכילו מסך OLED מקצה אל קצה ברזולוציית 4K, כאשר יחס המסך מול השוליים יעמוד על לא פחות מ-90 אחוז. בנוסף מתכננת סמסונג לראשונה להיפטר מכל הכפתורים הפיזיים במכשיר, כמו גם מכל הלחצנים שנמצאים בתחתית המסך. שמועות אחרות טוענות כי המכשירים ירוצו על מערכת Exynos 8895 ו-6 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה.

בנוסף, לפי שמועות אחרות, מתכננת סמסונג לשלב במכשירים תצוגה שרגישה לעוצמת לחץ, שהייתה אמורה להיות קיימת כבר ב-Note 7 אך ככל הנראה נגנזה. מדובר על תכונה דומה ל-3D Touch של חברת אפל (Apple) אשר קיימת באייפונים האחרונים, כאשר גם חברת וואווי (Huawei) כבר אימצה אותה ב-Mate S בדגם שהושק במזרח.