לוגו סמסונג

רשמו את התאריך: סמסונג (Samsung) הודיעה כי מכשיר הגלקסי הבא יוכרז במסגרת קונגרס המובייל העולמי, MWC 2016, שיערך בברצלונה בסוף החודש הבא.

בסרטון טיזר שהעלתה החברה לעמוד ה-YouTube שלה תחת התיוג “TheNextGalaxy” , מוצגת תמונה של קופסה סגורה בתלת מימד, כשהיא נצפית דרך משקפי Samsung VR, מה שאולי מעיד כי ההכרזה תתייחס גם למשקפי המציאות המדומה או לטכנולוגיה הקשורה לכך.

החשיפה הרשמית תיערך ב-21 לפברואר בשעה 7 בערב שעון מקומי, באירוע ה-Unpacked השנתי ואין ספק כי לכל הפחות, נראה את מכשיר ה-Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge, כאשר השמועות מדברות כי החברה תציג מספר מכשירים נוספים בין אם באירוע עצמו או בהמשך השנה תחת אותו המותג. אנחנו נהיה שם ונדווח ישירות מהאירוע.

https://www.youtube.com/watch?v=3g3O94WALV8

עד כה מהדיווחים עולה כי Galaxy S7 יגיע בעיצוב דומה יחסית לדור הנוכחי, כאשר המפרט יכלול מסך 5.1 אינץ’ ברזולוציית Quad HD, שבב מתומן ליבות Snapdragon 820 או Exynos 8890 בהתאם לדגם המופץ במדינה, מצלמה ראשית 12 או 20 מגה פיקסל, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל, זיכרון עבודה של 4 ג’יגה-בייט RAM, אחסון פנימי משתנה בין 32 ל-128 ג’יגה-בייט, סוללה מוגדלת של 3,000mAh ומערכת האנדרואיד בגרסת ‘מרשמלו’. Galaxy S7 Edge לעומתו יכלול מסך של 5.5 אינץ’.