גלקסי אס 7 אדג' במהדורת האולימפיאדה

כנותנת החסות הרשמית לאולימפיאדת ריו 2016, סמסונג (Samsung) הכריזה על מהדורה מוגבלת של מכשיר הדגל שלה שיושק ב-18 ליולי לקראת שריקת הפתיחה בריו דה-ז'ניירו.

המכשיר החדש, Galaxy S7 Edge Olympic Games Limited Edition, נחשף היום באירוע Team USA Road to Rio שנערך בשיקגו לקראת האולימפיאדה וסמסונג מתכננת לחלק לנבחרת האמריקאית ולאתלטים כ—12,500 מכשירים וגם למכור כ-2,000 יחידות לציבור הרחב. בנוסף היא תחלק את Gear IconX, האוזניות האלחוטיות המסוגלות לנטר פעילויות ספורט עם אפליקציית S Health.

מהדורת האולימפיאדה של S7 Edge זכתה לצבע שחור אמנם, אך הכפתורים, המסגרת סביב המצלמה וכפתור הבית נצבעו בצבעי הלוגו הרשמי וכמו גם הוא מוטבע בגב המכשיר. אבל זה לא מסתיים רק בזה כי המכשיר מגיע עם ערכת נושא של אולימפיאדת ריו 2016 עם צבעים מותאמים ורקעים וגם עם אפליקציית Rio 2016 הרשמית שפותחה על ידי סמסונג עבור הארגון, הזמינה להורדה בחנויות האפליקציות השונות.

את המכשיר יהיה ניתן להשיג החל מ-18 ליולי ברשת חנויות Best Buy. אם תשאלו אותנו, אנחנו עדיין מעדיפים את מהדורת באטמן.

https://www.youtube.com/watch?v=jRW4FyJ2p1s

שתף:

Samsung Galaxy S7 Edge

מכשיר ה-Galaxy S7 Edge של סמסונג בעל המסך הגולש בצדדים ומפרט הכולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה QHD, שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע וחזרתו של חריץ הזיכרון. הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 עם הממשק המותאם TouchWIZ וגוף חסין למים עד עומק 1.5 מטר.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.