למרות כי סמסונג (Samsung) לא הציגה טלפון כלשהו ב-MWC 2017, המכשיר שלה, Galaxy S7 Edge (גלקסי S7 אדג') קטף את התואר "לטלפון הטוב ביותר של שנת 2016" של ארגון GSMA העולמי.

את הפרס בחרה וועדת Global Mobile Awards, אשר התייחסה לכלל שנת 2016 ולא למכשירים כמובן שהוצגו בתערוכה. Galaxy S7 Edge אכן היה המכשיר הנמכר ביותר של סמסונג ואולי בכלל מבין יצרניות המכשירים, פרט לאפל (Apple) שאינה נכללת בתחרות שכן היא לא חברה בארגון.

"אנו נרגשים כי גלקסי אס 7 אדג' הוכר על ידי GSMA כסמארטפון הטוב ביותר ל-2016 בטקס פרסי Glamo Awards 2017, המחזק את התחייבותנו לחדשנות ועיצוב," אמר ג'ונו פארק, סגן נשיא למוצרי החברה בשוק העולמי. "הפרס הזה הוא עדות לעבודה המתמשכת שלנו למצוינות בזמן שאנו ממשיכים לעלות על ציפיות הצרכנים באמצעות טכנולוגיה סלולרית מהפכנית".

במקביל, GSMA גם בחרו את המוצרים הבולטים של התערוכה ו-Xperia XZ Premium הוא נבחר "לסמארטפון החדש הטוב ביותר של MWC 2017". כזכור, XZ Premium הוכרז לצד שלושה מכשירים נוספים והוא גם הטלפון הראשון עם שבב Snapdragon 835, זאת לצד זיכרון עבודה של 4 ג'יגה-בייט. אחת הסיבות שהוא נבחר, היא אולי בשל העובדה כי הוא מצויד במסך בגודל 5.5-אינץ' באבחנה של 4K וכן מצלמה המסוגלת לצלם וידאו בהילוך איטי של 960 פריימים בשנייה. צפו בהתרשמות הראשונה שלנו מהמכשיר בברצלונה.