בעוד שנותר לא מעט זמן עד אשר תחשוף היצרנית הדרום קוריאנית את מכשירי הדגל שלה לשנה הבאה, נראה כי שלבי הייצור נכנס להילוך גבוה. תמונות שדלפו נותנות רמז כיצד עשוי להראות מכשירי ה-Galaxy S7 הבא(ים).

התמונות, שדלפו לכאורה ממפעל לחלקי מתכת וכמובן אין לכך כל אישור רשמי, מציגות את גוף השלד שיהווה את הבסיס למכשירי הדגל הבא של סמסונג. על-פי התמונות ניתן להבחין כי השלד עצמו נראה מעט שונה בהשוואה לדגמם הנוכחי של החברה – מה שעולה בקנה אחד עם השמועות לפיהן צפוי מכשיר הדגל הבא לעבור שינוי עיצובי.

יחד עם זאת, בתמונות הפירוק שנעשה למכשיר הגלקסי S6 אשתקד על-ידי האתר iFixit, נראה חור גדול במרכזו של המכשיר שמשמש כידוע לטעינה אלחוטית זאת בניגוד לתמונות הללו, כך שבלתי סביר שסמסונג תוותר על הטעינה האלחוטית במכשיר הדגל הבא שלה – או שייתכן ותשלב בדרך אחרת.

ואולם, ייתכן כי התמונות שהודלפו מציגות בכלל מכשיר מדגם אחר של סמסונג, ויש המשערים כי ייתכן החברה מתכננת מכשיר אף גדול יותר מאשר ה-Note עם Galaxy Mega שיכלול מסך 6 אינץ', שכבר הושק בעבר ואולי החברה תעניק לו הזדמנות נוספת בשנה הבאה.

לא אחד אם כי ארבעה

מלבד התמונות שדלפו, מספר דיווחים מעידים על כך כי החברה מתכננת להשיק לא פחות מארבעה דגמים שונים למכשיר הדגל ומלבד Galaxy S7, צפויה החברה להשיק גם את דגם S7 Plus וכן את סדרת אדג' שיכללו את מכשירי Galaxy S7 Edge ו-Galaxy S7 Edge Plus.

אלו, צפויים לכלול את השבב החדש של החברה Exynos 8890 שהוכרז לא מזמן וכן את חריץ הרחבת הזיכרון שנעדר בדגמי השנה הנוכחית. בנוסף, כפי הנראה המכשירים הרגילים יזכו לגודל מסך של עד 5.2 אינץ' בעוד דגמי הפלוס יקבלו תצוגה בגודל של 6 אינץ'.

מוקדם יותר השבוע דלף דגם בתלת מימד של S7 Plus, בו נראה כי העיצוב דומה להדלפה הנוכחית. עד כה לפי השמועות, דגם הפלוס יכלול מסך 6 אינץ' ברזולוציה Quad HD, שבב של סמסונג או Snapdragon 820, זיכרון 4 ג'יגה-בייט RAM ומצלמה 16 מגה פיקסל מתוצרתה וכן יפעל על מערכת האנדרואיד 6.0.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • אופיר אדרי

  מה שמפורק למעלה הגלקסי S6?

  • נתנאל

   לפי הנראה, כן.

 • נתנאל

  אם זה נכון וככה הוא ייראה, אז לעבור מגלקסי S6 לS7, ירגיש כמו לעבור מאיפון 6 ל6S (לא שווה לשדרג).

  • עמרי

   לגבי האייפון באמת לא שווה לשדרג מה 6 ל 6s כי הכל דומה רק קצת יותר מהיר אז זה לא יהיה שדרוג משמעותי למי שמשדרג אבל במקרה של סמסונג לדעתי זה לא ככה.. זה כמו שאמרו שלמי שיש galaxy s4 לא צריך לשדרג לs5 אבל ההבדל ביניהם הוא שונה כי הממשק שונה והוא יותר מהיר והמצלמה יותר טובה והמסך יותר טוב וגם הסוללה..אז גם עם ה s7 לא יביא משהו חדשני עדיין המצלמה והסוללה והמסך והמהירות ישתפרו מאוד ויהיו בין החזקים והמהירים בשוק

   • נתנאל

    אני מבין שלא היה לך, לא גלקסי 4 ולא 5.
    לS4 יש OIS, לS5 לא, וכרגע, בזכות האנדרואיד לוליפופ, הS4 גם מסריט וגם מצלם יותר טוב מהS5 ובנוסף, העדכון לוליפופ הפך לו את הממשק למהיר יותר מהS5 ועידכן לו את העיצוב לזה שיש בS5, לפי מה שאני חווה כי יש לי את שניהם, לגבי הסוללה אתה צודק אבל גם היא השתפרה.
    חוץ מזה, אתה צודק בכך שאתה אומר שהמסך יותר טוב, הסוללה יותר טובה ובנוסף, הוא יותר גדול, יש לו חיישן ביומטרי, ביצועים טובים יותר וחיישן מד לחץ, לכן באמת שווה לשדרג מS4 לS5.
    לגבי הS6 והS7 לדעתי אי אפשר להגיד אותו דבר אם זה באמת נכון. למה?
    עיצוב הממשק יעודכן לזה של הS7 בS6. אותו עיצוב ואותו גודל פחות או יותר. המצלמה של הS6 כמעט מצויינת, אין סיבה שהתוצאות בין המצלמה שלו למצלמה של הS7 לא יהיו דומות ואולי פחות טובות בקטנה.
    בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שבין הS7 לS6 יהיה הבדל מזערי מאוד מכל הבחינות, חוץ מהביצועים ואולי איכות המבנה של המכשיר, בדומה לאיפון 6 וה6S, שיש שיפור עצום בין מעבד הA9 לבין הA8 ובין חוזק הגוף המתכתי שב6S לבין זה שבאיפון 6.

    • עמרי

     אוקיי. .חידשתי לי כמה דברים חח… היה לי galaxy s4 mini ואז שדרגתי לחמש ששרד יפה אבל העדכון ללוליפופ הפך אותו לממש לאגי, הלאג העיקרי והכי מעצבן היה בגלריה שלקח בערך 30 שניות עד דקה להציג ולהיכנס לתמונות ולפני כמה חודשים פתאום הוא נדפק לא יודע למה ורק הלחצנים עבדו אבל המסך היה שחור ולמרות כל התיקונים לא הצליחו לתקן את זה..אז קניתי את ה s6 בתקווה שזה לא יקרה לי גם בו ואני ממש מרגיש הבדל בביצועים ובצילום ובאיכות והסוללה מספיקה לי לבינתיים…אני משער שהשדרוג מה s6 לs7 יהיה דומה כמו השדרוג מהנוט 4 לנוט 5 שלא הביא משהו חדשני אבל בכל זאת שופר במהירות ובממשק ובמצלמה ובעיצוב אז בקיצור גם אם הs7 יהיה דומה ל6 אז עדיין הוא יהיה יותר טוב מכל הבחינות ומאכזב זה לא יהיה

     • נתנאל

      למה קשה להודות אחי חחח, בין הנוט 4 לנוט 5 יש שינוי עצום בדיוק כמו שבין הS5 לS6 יש שינוי עצום.
      בין הS6 לS7 יהיה הבדל מינימלי מאוד כי הS6 הוא מכשיר מצויין מכל הבחינות, שמה שאפשר לשפר בדור הבא באופן דרסטי זה הביצועים ואיכות מבנה המכשיר.
      לפי מה שאתה רואה בהדלפות, יהיה לS7 אותו עיצוב פחות או יותר ואותם מאפיינים פחות או יותר עם שינויים מינימליים ואולי החידוש של ה3D Touch, בדיוק כמו שעשו אפל בין האיפון 6 לאיפון 6S, אותו עיצוב, אותם מאפיינים פחות או יותר, עם שינויים מינימלים, מלבד גוף מתכתי חזק יותר, הביצועים טובים הרבה יותר והוספת פונקציית ה3D Touch, כל השאר אותו דבר פחות או יותר, כפי שיעשו עם הS7, אם השמועות באמת נכונות.

      • iPhones

       אז אנשים יעדיפו לקנות אייפון 6s כי הוא הרבה יותר יפה ועם 3D הרבה יותר טוב וכבר עם ותק של יותר אפליקציות וכמובן שהאייפון יוציא לך תמיד עדכונים ולא ימות מבחינת עדכונים אחריי שנתיים

       • נתנאל

        לא בזה מדובר.
        השאלה היא האם לא שווה לשדרג מגלקסי S6 לS7 כמו שלא שווה לשדרג מאיפון 6 ל6S והתשובה חד משמעית כן, כי חוץ מהביצועים (ובאיפון 6S גוף מתכתי חזק יותר מבאיפון 6 והפונקציה המדוברת החדשה, שלדעתי לא שווה לבזבז עוד כסף בשבילה ובחלק מהמקרים היא מיותרת) הכל דומה פחות או יותר, בין אם מדובר במסך, במצלמה, בסוללה וכו'…

      • עמרי

       חח לא הבנת אותי נכון לדעתי גם יש שינוי עצום בין הנוט 5 לנוט 4 מכל הבחינות ואני לא מאוכזב אבל יש כאלה שכן התאכזבו כי הוא לא הביא משהו מהפכני מהנוט 4…אז מה?זה לא מאכזב וזה מכשיר מעולה ובין החזקים בשוק..אז גם אותו דבר קראתי בתגובות באתר אחר שזה מאוד מאכזב אם המכשיר יהיה דומה לs6 ולא יחדש משהו…אבל אין מה להתאכזב המכשיר יהיה סוס עבודה ואז מה אם הוא לא יביא משהו מהפכני וזה נכון שהs6 מעולה בתור מי שמשתמש איתו כרגע😉 אז הs7 יהיה יותר טוב ממנו מכל הבחינות גם אם זה לא יהיה משהו מהפכני

     • Yossi Cohen

      תוריד גלריה אחרת כמו גוגל PHOTOS

      • עמרי

       חח כבר מאוחר מדי המכשיר שבק חיים אבל בשבועות האחרונים שלו (לא יודע למה לא עשיתי את זה קודם.. )הורדתי נובה לאנצר ושמתי את האייקונים של הנוט 5 וממש זה היה דומה אליו וגם הורדתי גלריה חלופית ומצוינת שנקראת Quick pic ואז ממש נהניתי עם הs5 כאילו הוא חדש וכל הלאגים שהיו נעלמו..ואז קרה מה שקרה חח אין לי מושג למה כי שמרתי עליו ממש טוב חוץ מאיזה שפשוף קטן בהיקף של המכשיר ויש לי ילדים בכיתה עם המכשיר והוא ממש שבור ועדיין עובד…מוזר עכשיו אני מנסה לשמור על הs6 עוד יותר

    • Osher Abergel

     אני אתייחס לעניין הביצועים…
     כמובן שיש הבדל גדול יותר בין ה A8 ל A9 מאשר בין ה 7420 ל 8890 של סמסונג,כי זי די קשה גם ככה להתעלות על הביצועים של ה7420,ככה שבכל מקרה הביצועים יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

     • נתנאל

      הA9 כרגע במקום הראשון מבחינת ביצועים, זה ברור שהSD820 ייקח את המקום השני אחריו ולפני הA8X, מה שבטוח, האקסינוס 8890 יוביל על הSD820 כפי שסמסונג אמרו ויכול להיות שגם יחליף את מקומו של הA9.
      אם חשבת שה8890 לא יכול להתעלות כל כך הרבה על 7420, כדאי שתחשוב שוב ותראה את התוצאות הקיימות כרגע…

    • רון ויצמן

     אין לך מושג כמה שטויות רשמת

   • iPhones

    טיפשי ביותר מה שאמרת כי ברור ששווה לשדרג בין אייפון 6 ל6s ה3D טאץ׳ הוא הסיבה הכי גדולה לזה

    • נתנאל

     שרק אלה שלא יכולים לשמוע שיוצא מכשיר "מתקדם יותר" והוא לא ברשותם ויש להם כסף מיותר, ירשו לעצמם להשתדרג מאיפון 6 אליו.
     אם אתה בתור אחד שמשתדרג ממכשיר מ2014 ומטה או ממכשירים לא מתקדמים במיוחד, כמו הG4, אל האיפון 6S או אל הS7, אז זה כבר סבבה לגמרי, חבל לבזבז עוד כסף מיותר בשביל מכשיר "מתקדם יותר".

     • iPhones

      זה כבר מובן מאליו

    • Yossi Cohen

     שווה אבל לא בגלל זה אלא רק בגלל הראם הכפול והכרטיס מסך המטורף.

 • נתנאל

  ממשק הטאצוויז עם אנדרואיד 6.0= חלום *o*

 • Samsung Galaxy Note 4

  איזה מגוון…אני אישית הייתי הולך על Galaxy S7 Edge Plus(כמובן בתנאי שלא יהיה Note 6😭).

  • נתנאל

   מה שבטוח, הוא יהיה יותר יקר מהנוט 6…

   • Samsung Galaxy Note 4

    בגלל הEdge?😦