לאחר שחשף היום את OnePlus 3 במלוא הדרו, המדליף evleaks עושה זאת שוב וחושף את מכשיר ה-Galaxy S7 Active בתמונות ראשונות לפני השקתו בארה”ב.

המכשיר שנחשף הוא דגם ייעודי המיועד להשקה ברשת AT&T האמריקאית וכפי שניתן לראות בתמונות, הוא זכה למראה מחוספס עם כיסוי עבה המיועד לספק לו הגנה כנגד נפילות וזעזועים וכי הכפתורים בחלק התחתון של המסך אלו כפתורים פיזיים ולא כפתורי מגע, בדומה למכשירי האקטיב הקודמים. החסינות למים ואבק כבר מגיעה בכל דגמי Galaxy S7, כך שדגם זה גם הוא זכה לאותה עמידות ואולי אף יותר מכך.

הפרטים הטכניים לא נחשפו עדיין, אך בהסתמך על דורות הקודמים, Galaxy S7 Active יכלול את אותו המפרט של ה-S7 הרגיל רק שבגרסה האמריקאית הוא יגיע עם שבב Snapdragon 820 מרובע הליבות יחד עם זיכרון עבודה של 4 ג’יגה-בייט RAM, מסך 5.1 אינץ’ ברזולוציית Quad HD, אחסון פנימי של 32 או 64 גי’גה-בייט, מצלמה של 12 מגה פיקסל וסוללה 3,000mAh.

לצד הדגם האמריקאי, סמסונג ככל הנראה מתכננת להשיק גם דגם המיועד לשוק האירופאי, וכן צבעים נוספים כמו הצבע הדמוי ירוק-צבאי שנחשף מוקדם יותר במזרח.

 • אופיר אדרי

  זה כאילו הדבר הכי דוחה והמכוער שראיתי בחיים! בעע..!

 • תמיר

  ואוו, כזה דבר מכוער לא ראיתי הרבה זמן 🙂

 • U!

  כותב יקר, אתה מחסיר מידע חשוב:
  1.דגם אמריקאי בלבד, בד"כ לא מגיע דגם בנלואמי כזה.
  2.אין עיברית מלאה מובנת.
  3.בגלקסי7+ נכון להיום דגמים אלו מגיעים עם בוטלודר נעול.
  4.תדרים! דגמים אלו לרוב חסר תדר 900mhz בדור 3 מה שמשפיע על קליטה במבני מגורים ומשרדים אם הם על תשתית פרנטר, 012,הוט מוביל , 019.
  5.נעילה גאוגרפית קיימת+נעילה לרשת at&t ככול הנראה…

  אשמח מאוד אם תוסיף מידע חשוב זה בכתבות, זה לא העיקר להתרגש ממכשיר חדש אם יש בעיות כאלו.