אחרי השמועות הגיעה ההכרזה: סמסונג (Samsung) חשפה את גרסת האקטיב ל-Galaxy S7 (גלקסי אס 7), הדגם המוקשח של מכשיר הדגל השנתי שלה והוא יושק בארה”ב כבר בשבוע הבא.

אמנם ה-S7 מגיע כסטנדרט כחסין למים ואבק בתקן IP68, אבל בדגם האקטיב סמסונג הוסיפה עוד מספר מאפיינים כאשר הוא מציע מבנה עמיד יותר מפני נפילות וזעזועים, מסך עם זכוכית עמידה יותר כנגד שברים, מסגרת קשיחה עם פינות בולטות מגומי (כך נראה) בגוף מתכתי ואפשרות בחירה בין צבעים כמו אפור טיטניום, זהב חול וירוק צבאי.

המפרט נותר כמעט זהה לדגם המקורי, פרט לסוללה שצמחה להספק של 4,000 מיליאמפר/שעה (במקום 3000mAh), כך שלא תהיה בעיה להעביר איתו יותר מיום עבודה. המסך הוא בגודל 5.1 אינץ’ ברזולוציית Quad HD, פועל על שבב Snapdragon 820 של Qualcomm מרובע הליבות, זיכרון העבודה (RAM) בנפח 4 ג’יגה-בייט והאחסון הוא בגודל 32 ג’יגה-בייט עם אפשרות הרחבה עד 200 גי’גה-בייט נוספים בכרטיס זיכרון. מצלמת 12 מגה פיקסל האיכותית נותרה גם כאן, עם מפתח צמצם f/1.7 ו-5 מגה פיקסל לצילומי סלפי מקדימה ומערכת האנדרואיד בגרסה 6.0.1 עם ממשק TouchWIZ.

Galaxy S7 Active יושק בלעדית ברשת AT&T האמריקאית החל מ-10 ליוני תחת חוזה שירות ועוד לא ברור האם סמסונג תשיק את האקטיב גם במדינות נוספות.