ככל שמתקרב מועד ההכרזה על מכשיר דגל מסויים, בייחוד כשמדובר ביצרנית גדולה, כך עולות בהדרגה גם הטיזרים והחשיפות הלא רשמיות אודותיו. אומנם נותרו עוד מספר שבועות עד להכרזתו הרשמית של מכשיר הדגל הבא מתוצרת סמסונג, אך כבר עכשיו אנחנו זוכים להכרות ראשונה עם מה שמסתמן וככל הנראה יהיה מכשיר ה-Galaxy S6.

על אף שאינו מדובר כמובן בחשיפה הרשמית אך אולי ברמיזה לבאות, מפרסמת הענקית מקוריאה סרטון וידאו קצר בערוץ היוטיוב הרשמי שלה אודות פעולות ה-KNOX (יישום אבטחה לארגונים) הנפוץ במכשיריה. הדבר המפתיע בכל מהלך הסרטון שאורכו כשתי דקות, הוא מכשיר חדש, הנושא כמובן את לוגו החברה, שטרם נראה לפני כן, כך שככל הנראה ואולי מדובר במכשיר הדגל הבא.

עם זאת, חשוב לציין מספר ההסתייגויות על המכשיר הנראה בסרטון שאינן עולות בקנה אחד אודות השמועות להן זכינו עד כה. כפי הידוע, ייתכן ומכשיר הדגל הבא יצוייד במסך גולש, בדומה למכשיר ה-Note Edge, אם כי טרם ידוע האם יהיה גולש בשתי דפנותיו. שנית, הדבר שאכן אולי מרמז כי מדובר במכשיר הדגל הבא, הוא דפנותיו הצרות של המכשיר, מה שאומר ששטח המסך ייזכה לניצול כמעט מלא ומקסימלי.

עד כה, זכינו לראות מספר שמועות אודות מכשיר הדגל הבא מתוצרת סמסונג, או כפי שדובר 'פרויקט אפס'. ככל הנראה, תגדיל החברה את המסך עד לרמה של 5.3 עד 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K או Quad HD. בצד החומרה, יגיע המכשיר כפי הנראה בשני דגמים, כאשר אחד מהם יצוייד במעבד ה-Snapdragon 810 בארכיטקטורת ה-64 ביט מתוצרת קוואלקום ואילו השני יאובזר במעבד ה-Exynos 7420 Octa-Core אותו מייצרת החברה בעצמה. גם שתי מצלמות המכשיר צפויות לעבור שדרוג מהותי, ויציעו ככל הנראה רזולוציה של 16 או 20 מגה-פיקסל מאחורה ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל. בנוסף, על פי השמועות, צפוי המכשיר הבא לכלול גוף מתכתי, בדומה למכשירי ה-A3 וה-A5.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • מאיר כהן

  אזעקת שווא !!! כולכם יכולים לעבור מדום לנוח.
  זהו אינו הגלקסי s6. תרגעו. זהו עוד סרטון עלום ודמיוני כמו קליפים רבים אחרים של מכורים חסרי סבלנות ועשירי דמיון.
  למעשה הגלקסי s6 יהיה כמעט אח תאום לאייפון 6 מבחינה חיצונית. מבחינה פנימית כבר ידוע לכולם שהאייפון הוא בדיחה לעומת הגלקסי המפלצתי.

 • Asher Shmueli

  עשו עבודה טובה עם השטחים המתים.
  לפי דעתי מכשיר יפה

  • kw@

   לפי רוב ההדלפות זה כנראה לא ה S6

 • רועי

  אם זה יראה ככה זה יהיה המכשיר הכי אכזבה שיש
  יאלה לזרוק את הממשק הזה לפח לעשות ממשק שונה
  דיי כל הזמן אותו ממשק נראה אותו דבר ממש מכוער!!
  עיצוב חרוש לא משניים אותו בכלל יאלה קדימה להתקדם!

 • nirmil

  נראה בדיוק כמה הגלקסי 4