נראה כי אפשר לחתוך את המתח בסכין ולספור בלב את השעות ואת הימים שנותרו עד לכנס הסלולר השנתי שייערך בברצלונה ביום שני הקרוב, אך עובדה זו אינה מפריעה לסמסונג שממשיכה להציג לנו טיזרים עם וידאו נוסף לאירוע שתקיים בשבוע הבא שבו אולי ייחשף מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Galaxy S5

לצד הצבעים החיים המלווים את הסרטון הקצר שאורכו כ-40 שניות, ניתן בהחלט להתרשם מהמצגת אותה הרכיבה סמסונג, המכילה בין היתר שילוב של קטעי וידאו חיים, יחד תמונות קפואות וצבעוניות המשולבות יחדיו במוזיקת רקע קופצנית המשתנה מפעם לפעם. 

לאורך כל הסרטון ניתן להבחין בכמה מילות מפתח שנראה כי סמסונג בחרה אותן בקפידה- ייתכן כרמז אפשרי לתכונות שאולי יאפיינו את מכשיר הדגל החדש מתוצרתה. בנוסף, חדי העין מבינינו יתרשמו קרוב לוודאי מהאובייקטים הצילומיים הנראים היטב לאורך כל הסרטון, שייתכן שאף צולמו במצלמת המכשיר עצמו- האמורה עפ"י כל השמועות להיות חזקה במיוחד. באחת הסצנות נראה ילד רוכב על גלשן והמילה "wet 5", מה שאולי יכול להעיד כי המכשיר המדובר יהיה גם חסין למים.

http://www.youtube.com/watch?v=y42eQJmGbxk

המכשיר החמישי בסדרת מוצרי ה-Galaxy של החברה הקוריאנית שטרם נחשף לעיני הציבור, יתאפיין על פי השמועות האחרונות במסך 5.25 אינץ' ברזולוציית HD של 2560X1440, זיכרון RAM של 3GB ומעבד ארבע ליבות בשבב ה- Snapdragon 800 או 805 או ה-Exynos 6 בגרסה הנוספת. בנוסף, גוברות השמועות כי המכשיר יאובזר במצלמה 16 או 21 מגה-פיקסל. שמועות אלו, מצטרפות לדיווחים כי ממשק ה-TouchWiz המסורתי יזכה למתיחת פנים משמעותית בתוספת אייקונים שטוחים ומראה חלק ונקי שנחשף לא מזמן.

מכשיר ה-Galexy S5 שיוצג במסגרת ה-Unpacked 5 בתערוכת ה-MWC 2014, צפוי להיות המכשיר המעניין והמסקרן ביותר שימשוך אליו קהל רב ולגנוב את ההצגה כפי שעשה בשנים האחרונות.

אנחנו נדווח מכל האירועים בתערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה, ואנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו במהלך השבוע הקרוב. כל העדכונים בערוץ המיוחד שהקמנו וגם נעלה תמונות בלעדיות בעמוד הפייסבוק שלנו. אל תפספסו.

samsung note3 mwc 2014

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.