לאתגר דלי הקרח להגברת המודעות למחלת ניוון השרירים ALS הרץ בימים אלה ברשת מצטרף גם נציג נוסף ולא אנושי: מכשיר ה-Galaxy S5. סמסונג מובייל (Samsung Mobile) באנגליה הציגה את המכשיר וכיצד נשפך עליו דלי של קרח כחלק מהאתגר. כדי להפוך את האתגר למעניין עוד יותר, ה-Galaxy S5 איתגר עוד שלושה מתחרים נוספים: ה-iPhone 5S, ה-HTC One M8 ו-Nokia Lumia 930. ולמה דווקא שלושתם? כי לכל השלושה אין עמידות מפני חדירת מים זאת בניגוד ל-Galaxy S5, כך שיהיה מעניין לראות כיצד הם ישרדו את האתגר מבלי להינזק.

כזכור, ה-Galaxy S5 בעל  תקן IP67, המעניק לו עמידות מפני חדירת מים והוא מסוגל לצלול במעמקים של עד גובה של מטר וחצי למשך 30 דקות מבלי שיקרה לו נזק. אם עוד לא שמעתם על האתגר המפורסם שמטרתו להביא להגברת המודעת למחלת ניוון השרירים חשוכת המרפא ALS, אז נספר כי מטרתו של האתגר היא לגרום למשתתף או לתרום לעמותה או שדלי עם מי קרח יישפך על המאותגר, שיעביר הלאה את האתגר לשלושה אנשים אחרים שהוא מכיר. האתגר הפך  פופולרי מאוד ברחבי העולם וגם אנשי טכנולוגיה מוכרים כגון טים קוק, ביל גייטס, צ'ארלי שין ועוד שעמדו בו בהצלחה, בנוסף למגוון רחב של אנשים מפורסמים מרחבי העולם בכמעט כל תחום אפשרי.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • אמיר

  תגידו…

  רק אני שמתי לב שהשעה/סוללה משתנה אחרי שנשפך מים על המכשיר?

  • ‫אלקנה קלמיקוב‬‎

   צודק!!!!
   לא שמתי לב לפני שאמרת…

  • עידן

   רואים אבל שזה צילום מסך. בהתחלה רואים את השעה שבה צילמו את המסך ואז שנשפכים המים זה נקלט למכשיר שמשכו את וילון ההתראות וזה הציג את השעה האמיתית. גם שימו לב שצילום מסך כקת סוטה ימינה ואפשר לראות את הצילום מסך הבא

 • אריק

  האייפון נענה לאתגר..
  http://youtu.be/0WK5i1mS73U

 • iphone

  מדהים .אני חייב סמארטפון עמיד במים .
  לא יש אייפון 5s ושאתה בחוץ ויש גשם
  זה בעיה .ואם יש לך מים ביד או שמים
  מהכיור עפים בטעות אל האייפון
  ותמיד צריך לדאוג כאילו זה עניין של חיים ומוות
  לסמארטפון שלך

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   לא צריך להגזים, השפרצה קלה על המכשיר לא תגמור אותו, וכנ"ל לא יד רטובה.
   גם הטלפון שלי (לא אייפון) לא עמיד למים והשתמשתי בו בגשם, בידים רטובות וכו'.
   העיקר לא להטביל אותו במים או לשים אותו תחת מים זורמים (לדוג' תחת ברז).