כחלק מההשקה העולמית בחודש הבא, החלה היבואנית המקומית סאני תקשורת, במכירה מוקדמת באתר סמסונג מובייל של מכשיר ה-Galaxy S5 (גלקסי אס 5) בישראל.

את המחיר בחרה סאני לא לפרסם וכדי להירשם להזמנה המוקדמת יש לשלם דמי מקדמה בסך 200 ש”ח מראש כדי להבטיח ללקוחות את המכשיר ביד ביום ההשקה, סכום שיקוזז מהמחיר הסופי (שכאמור אינו ידוע). בחברה מדגישים כי ההצעה מוגבלת ל-1,000 הנרשמים הראשונים וכי אין התחייבות לרכוש את המכשיר שכן במידה והלקוח החליט כי הוא אינו מעוניין, הוא יהיה זכאי לקבל את התשלום במלואו.

כחלק מההצעה, סאני תעניק ללקוחות המכירה מוקדמת הטבה של אחריות מורחבת למשך חצי שנה המכונה “סאני 360” הכוללת שירות תיקונים עם חלפים מקוריים, 3 חודשי אחריות על תיקונים והשתתפות עצמית בעלות נמוכה.

על פי הערכות, מחירו של ה-Galaxy S5 יעמוד בישראל סביב מחיר של 3,500 ש”ח והוא יושק בשתי גרסאות – האחת מבוססת Snapdragon 801 התומכת ברשת הדור הרביעי LTE והשנייה מבוססת שבב Exynos 5 Octa ותמיכה ברשת הדור השלישי בלבד. מהלך מעניין מצד סמסונג שלראשונה תספק מכשיר דגל המתחרה במכשירי LG G2 התומך גם הוא ברשת הדור הרביעי LTE, שכידוע עדיין אינה פועלת בישראל.

סמסונג הכריזה על מכשיר ה-Galaxy S5 בתערוכת MWC 2014 בברצלונה בחודש פברואר השנה ויושק ב-11 לאפריל במספר מדינות בעולם. אצלנו הוא צפוי לנחות בחודש הבא גם כן, אולם התאריך הסופי אינו פורסם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.