אין ספק כי אחת ההכרזות המעניינות ב-MWC 2014 היתה ההכרזה על מכשיר הדגל של סמסונג, הגלקסי S5. בעוד שתאריך הגעתו לשווקים השונים, כמו גם הגעתו לישראל, נקבע ל-11 באפריל, מצפים אוהדי סמסונג מכל העולם להיות הראשונים שירכשו את המכשיר באמצעות הזמנה מוקדמת. סמסונג מודיעה היום (ד') כי תושבי בריטניה יוכלו להזמין את מכשיר הדגל החדש החל מה-28 במרץ.

ההזמנה המוקדמת של המכשיר תתאפשר באמצעות משווקים נבחרים, החנויות המקוונות של סמסונג בבריטניה ובחנות הקונספט של סמסונג הממוקמת ב-Westfield Stratford שבלונדון. המחירים הצפויים בהזמנה המוקדמת טרם נחשפו.

"רצינו להעניק ללקוחותינו בבריטניה את ההזדמנות לקבל לידיהם את הדור הבא בסדרת ה-Galaxy S בהקדם האפשרי, זאת באמצעות אופציית ההזמנה המוקדמת", אמר סיימון סטנפורד, בכיר בסמסונג אלקטרוניקה בבריטניה ובאירלנד. "עם הגלקסי S5 אנחנו מתמקדים בתכונות בהן הלקוחות שלנו מעוניינים ושבהן ישתמשו, ואנו חפצים לקבל משוב מהם כשיקבלו את המכשיר החדש", מוסיף סיימון.

בימים אלה עומלת סמסונג במרץ רב בכדי לייצר את הכמויות הנדרשות של מכשיר הדגל החדש. השבוע דיווחנו לכם כי שריפה גדולה השתוללה באחד ממפעלי המעגלים המודפסים של ה-S5, שריפה שאיימה לגרום לדחייה בתאריך השקת המכשיר. אמנם החברה לא מסתמכת על יצרנית מעגלים יחידה, אך יתכן ויהיו צפויות בעיות מלאי בכמה מדינות.

לעת עתה לא ברור אם רכישה מוקדמת תהיה זמינה גם באזורנו, ועד שנקבל דיווחים רשמיים בנושא תוכלו להתרשם מסקירת הוידאו שצילמנו במיוחד בשבילכם בקונגרס הסלולר העולמי בברצלונה – שם הוכרז והוצג לראשונה הגלקסי S5.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.