אנחנו רק במחצית השנה של 2014, ולסמסונג יש עוד מספר מכשירים להציג לנו השנה. מלבד ה-Galaxy Note 4 שצפוי לראות אור בסביבות חודש ספטמבר-אוקטובר, יש את ההמשך הטבעי לאחר השקת ה-Galaxy S5 שיגיע גם בגרסת “מיני” לא כל כך קטנה וכן מכשיר פרימיום נוסף.

ככל שעובר הזמן אנחנו מקבלים עוד ועוד מידע לגבי גרסת המיני של ה-Galaxy S5 ומתברר כי המכשיר יספק את רוב המאפיינים של אחיו הגדול. בתמונות נוספות שנחשפו על ידי SamMobile נראה המכשיר בגבו אל מול ה-S5 (השחור משמאל), שם כבר ניתן להבחין כי הוא יצוייד באותו מד דופק כך שהוא יגיע עם שלל היכולות הכושר ומעקב אחר אימון שיש לסמסונג להציע. מלבד זאת, נראה כי הוא גם זוכה לאותה טקסטורת הנקודות שבמכסה הסוללה וההבדל בגדלים אינו גדול במיוחד.

GalaxyS5Mini-14

על פי הנתונים האחרונים, ה-Galaxy S5 Mini יכלול מסך 4.5 אינץ’ ברזולוציית 720p, וכן יכלול גם את חיישן טביעות האצבע בכפתור הבית. הוא ירוץ על שבב מרובע ליבה 1.4GHz המשולב בשבב גרפי Mali-400 וזיכרון עבודה של 1.5GB RAM יחד עם אחסון של 16GB, שעל פי מבחני ביצועים אחרונים מספק כשליש פחות מאשר ביצועי אחיו הגדול (18,405 נקודות ב-Antutu). באופן לא מפתיע, מצלמה ה-16 מגה פיקסל של ה-Galaxy S5 לא תהיה חלק מהמפרט והוא יסתפק במצלמה של 8 מגה פיקסל עם יכולת צילום HD ללא צילום ב-4K ומצלמה 2.1 מגה פיקסל בקדמתו. הוא כן יהיה חסין למים ואבק בתקן IP67 בדומה לדגם הגדול עם כיסוי תואם לחיבור ה-microUSB.

אין מידע רשמי לגבי השקתו או מועד הכרזתו, אך אנחנו יכולים לנחש כי זה יקרה ממש בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.