סמסונג ממשיכה במסורת של מכשירי הפיתוח והכריזה על הגעתו של מכשיר ה-Galaxy S5 (גלקסי אס 5) בגרסת מפתחים. המכשיר החדש  יושק ברשת Verizon בארה”ב ומגיע עם שלל היכולות של הדגם הרגיל אך עם גישה מלאה לשינויים והתקנות.

המכשיר מדגם ET-G900VMKA מגיע עם בוטלואדר (Bootloader) פתוח, כך שהמפתח יכול לגשת ולהחליף את גרסת מערכת ההפעלה (רום) בלי להסתבך או לאבד את האחריות. מחירו יעמוד על $599.99, שהם קצת יותר מ-2,000 שקלים ללא התחייבות לחוזה אך לפני מיסים מקומיים.

מפרט ה-Galaxy S5 בגרסת המפתחים זהה למכשיר המקורי, כך שנמצא בו את אותו מסך 5.1 אינץ’ Full HD, מצלמה 16 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע, מד דופק ושאר הירקות. גרסת השבב כאן היא ה-Snapdragon 801, התומך ב-LTE ומגיע יחד עם 2GB זיכרון עבודה.

המכשיר זמין כבר עכשיו לרכישה דרך אתר סמסונג. עוד על ה-Galaxy S5 תוכלו לקרוא בסקירה המלאה שלנו.

Samsung Galaxy S5

מכשיר ה-Galaxy S5 הוא הדור החמישי לסדרת מכשייר הגלקסי של סמסונג. הוא הוכרז בפברואר 2014, מצויד במסך 5.1 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2 עם ממשק ה-TouchWIZ, כולל במצלמה 16 מגה פיקסל וסוללת 2800mAh. הוא חסין למים וכולל חיישן טביעות אצבע ומד דופק בגבו.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.