הבעיה עם רוב עיצובי קונספט שהם אינם תואמים את המציאות. ראינו לא פעם בעבר עיצובי קונספט של מכשירי אפל שלמרבה הצער אינם היו דומים כלל למוצר הסופי, אולם קונספט חדש ל-Galaxy S5 מציג עיצוב משכנע ומקורי במיוחד. אתר הולנדי המרכז חדשות על המכשיר העתידי של סמסונג הציג עיצוב קונספט המנסה לדמות כיצד המכשיר ייראה במציאות, ולדעתנו הוא גם מצליח לקלוע.

המעצב לא הלך רחוק מידי, ובחר להשאיר את העיצוב המוכר של ה-Galaxy S4 אולם את  חיפוי הפלסטיק החליף עיצוב אלומיניום מהודר בסגנון של Galaxy S4 Active המוקשח וגבו קיבל את הגב דמוי עור הקיים ב-Galaxy Note 3. המעצב גם התאים את היכולות של המכשיר בהתאם לשמועות, כך ניתן למצוא את חיישן טביעות האצבע מאחור מימין למצלמה (הצפויה להיות 16 או 20 מגה פיקסל), דק יותר והמסך גדל ל-5.25 אינץ’, אשר צפוי לספק רזולוציה של 2K. בכל הקשור לממשק המשתמש לא נראה כמעט שינויים, אבל הצבעים יותר מזכירים את ההדלפות האחרונות.

ובחזרה למציאות, למרות שהקונספט נראה מרהיב ומעניין, עוד קשה לדעת מהו העיצוב הסופי שכן בדורות האחרונים של מכשיר הגלקסי, סמסונג הצליחה לשמור בסוד את עיצוב המכשיר עד הרגע האחרון.