מחר זה קורה: סמסונג תשיק את מכשיר ה-Galaxy S4 (גלקסי אס 4) כאן בישראל ואנחנו נדווח על כל המידע כאן באתר בלייב מהאירוע החל מהשעה 09:30 בבוקר.

מספר ימים אחרי ההשקה בארה"ב ואירופה, מגיע אלינו מכשיר הדגל של סמסונג, כאשר עדיין לא נחשף מה יהיה מחירו הסופי לצרכן. לארץ צפוי להגיע גרסת ה-8 ליבות מבוססת מעבד ה-Exynos 5 Octa, זאת בניגוד למעבד ה-Snapdragon 600 המיועד לשוק בארה"ב.

עד כה אנחנו יודעים לומר כי אורנג' תמכור את המכשיר ב-3,699 שקל ואילו בסט מובייל הודיעה כי אצלה מחירו יעמוד על 3,275 שקל – הנמוך ביותר עד כה.

מאז הכרזת המכשיר באמצע חודש מרץ, נוכחנו לדעת על סדרת האביזרים החדשה שהושקה יחד איתו, הפיצ'רים הרבים שסמסונג הטמיעה בממשק ה-TouchWIZ כמו המחוות המגע בריחוף האצבע, צילום כפול, Group Play ועוד. עוד ראינו גם כיצד מסך המכשיר מצליח לשרוד את חוד הסכין וכיצד הוא (לא) שורד את מבחן הנפילה מול האייפון 5. לבסוף ראינו גם מספר פרסומות חדשות וגם אחת שיורדת על המתחרים. אמש דיווחנו על כך שמערכת ההפעלה והפיצ'רים השונים "זוללים" לא מעט נפח באחסון הפנימי, מה שמשאיר למשתמש כ-8.5 ג'יגה מתוך גרסת ה-16 ג'יגה, ולכך סמסונג גם הגיבה.

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו כבר מצפים להכרזה שתתקיים מחר בבוקר, אז אל תפספסו את הדיווחים כאן באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו.