בעוד אנחנו תוהים כיצד ומה נראה במכשיר הגלקסי אס 4 לקראת הכרזתו הלילה, מגיעים תמונות נוספות של דגם ה-GT-I9502, גרסת המכשיר לשוק הסיני. נראה כי מדובר באותו המקור שהדליף בתחילת השבוע, אך הפעם אנחנו מקבלים גם תמונות רבות נוספות ויחד עם זאת גם מפרט מלא ששופך אור על מה שאנחנו צפויים לראות.

תחילה ניתן להתרשם כי העיצוב זהה למכשיר הנוכחי. מעט גדול יותר לנוכח השמועות כי סמסונג תגדיל את המסך ל-5 אינצ’ (או 4.99 ליתר דיוק), וכפתור המרכזי קטן במקצת כדי לאפשר מקום למסך המוגדל. עוביו דק יותר ועומד על 7.7 מ”מ (בהשוואה ל-8.6 מ”מ) וגב המכשיר בעל טקסטורה נוצצת, כפי שקיים במכשיר הנקסוס 4.

השמועות על מפרט המכשיר מקבלות אישור גם בדליפה זו של אתר IT168.com: המסך מגיע ברזולוציה של 1080p ופועל על מעבד 8 ליבות החדש מדגם Exynos 5410 בתדר של 1.8GHz לכל ליבה המשלב 4 ליבות A15 לביצועים מהירים ו-4 ליבות A7 לשימושים פחות תובעניים. לצידו מעבד גרפי PowerVR SGX 544MP3, אותו אחד הקיים ב-iPhone 5 אך בתדר גבוה יותר (533Mhz) זאת במקום מעבד ה-Mali שסמסונג השתמשה עד כה. הסוללה בגבו נגישה ונשלפת בעלת הספק של 2,600 מיל–אמפר, הוא כולל זיכרון 16 ג’יגה לאחסון עם חריץ הרחבה מסוג microSD, זיכרון 2 ג’יגה ראם ובגבו מצלמה 13 מגה פיקסל.

טכנולוגית מעקב העיניים נמצאת כאן ואפליקציות ה-S Pen יהיו חלק מהממשק אך במקום העט נוכל “לרחף” עם האצבע מעל המסך לבחירה וסוויפ.

בגרסה הסינית הוא מגיע עם שני חריצי SIM, בעוד בגרסתו האמריקאית והאירופאית הוא יגיע עם אחד. לא משהו יוצא דופן אך לכן אנו מעט מסתייגים לגבי המפרט והעיצוב הסופי שייתכן עוד וישתנה בהכרזה הלילה ב-1 לפנות בוקר (שעון ישראל).

עדכון: סרטונים חדשים שדלפו היום מציגים כמה מהמאפיינים החדשים ובניהם מגע בריחוף והשהייה חכמה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.