ההכרזה הלילה של מכשיר הגקלסי אס 4 הביאה עימה, פרט לחומרה, מספר גדול של פיצ’רים חדשים (לפוסט ההכרזה), ורבים מבעלי הגלקסי אס 3 תוהים וודאי האם הם יגיעו למכשירם, לפחות בחלקם.

אז החדשות המשמחות הם שסמסונג אכן אישרה כי כמה מהפיצ’רים יגיעו למכשיר הנוכחי זאת בהתאם למגבלות החומרה הקיימות: “כל מה שנוכל לעשות שלא תלוי בחומרה כמו אינפרא-אדום, אנחנו בהחלט נביא לכל מכשרי הדגל”, אמר ניק דיקריו, בכיר מסמסונג ל-PCMag.

יש לא מעט פיצ’רים שוודאי לא יוכלו להיכנס כמו ה-Air View, ה-Dual Camera או ה-Watch ON, אבל יש סבירות שנראה את ה-Smart Pause המאפשר לשלוט במסך על פי המיקום אליו מסתכלים וה-Smart Scroll המאפשר לגלול את הדפדפן והאימייל מבלי לגעת במסך.

כך שמי שיש ברשותו היום את הגלקסי אס 3, וודאי לא ירוץ לשדרג וגם בעלי הנוט 2 יכולים לצפות לשדרוגים אלה. סמסונג לא מסרה מועד מדויק להגעת העדכונים, ומנסיון העבר זה לא יקרה לפני השקת המכשיר החדש ותקופה לא מבוטלת אחרי כן.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • stav

  זה בטוח גם יגיע לs2 עד היום הגיעו אפילו פיצ'רים גם מהs3 עד לs1 ברומים מקוסטמים

 • Lear

  נו זה היה ברור, בדיוק כמו שהגיעו חלק מהפיצ'רים של הS3 לS2.. מה שכן חסר לי זה הIR, לא ממש מעניין אותי הAirView במיוחד בגלל שהוא נתמך אך ורק ע"י מוצרים של סמסונג.
  הIR למשל זה פיצ'ר שמאוד חסר לי מהתקופה שהיה לי Nokia N95, הייתי שולט על היס מהפלאפון והייתי חוסך לעצמי הרבה חיפושים וריבים אחרי השלט, מה גם שהפלאפון היה השלט האוניברסלי שלי, שלט במזגן, בטלוויזיה, במחשב, זה היה מושלם ומפתיע אותי שהגיע לסמסונג כל כך מאוחר, במיוחד כשלאייפון כבר יש אביזר שעולה 50 שקל בבאג שמשחזר את זה בקלות.

 • טאי

  זה לא היה ברור ? זה הרי סמסונג !