בעוד סמסונג לא הציגה כלל מכשירי סמארטפון ב-CES 2013 (ממתינים בקוצר רוח לברצלונה!), היא דווקא כן הכריזה על מכשיר אמצע נוסף, ה-Galaxy S2 Plus, מעין גרסה משודרגת לגלקסי אס 2, אם כי התקשנו למצוא את ההבדלים.

המכשיר מציג את אותו המראה החיצוני שנראה כי כלל לא השתנה, וכן הוא מכיל את אותו מסך ה-SuperAMOLED ברזולוציה WVGA וכן מעבד כפול הליבה בתדר 1.2GHz מסוג Cortex-A9 (של TI במקום Exynos) וזיכרון 1 ג’יגה ראם. השוני העיקרי היא במערכת ההפעלה, כאן הוא מריץ את גרסת ה-Android 4.1.2 Jelly Bean עם ממשק ה-TouchWIZ Nature החדש, בדומה לגלקסי אס 3 והנוט 2.

שאר המפרט כולל בין היתר מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום 1080p, מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל, תקשורת WiFi ו-Bluetooth 3.0, סוללה 1650 מיל-אמפר וזיכרון 8 ג’יגה פנימי כשחריץ ה-microSD גם הוא נשאר. הבדל נוסף הוא שהמכשיר יוצע גם בגרסה הכוללת NFC בדגם i9105P (לעומת דגם i9105), וכן משקלו עלה במעט ל-121 גרם.

לעומתו, הגלקסי אס 2 צפוי לקבל בקרוב עדכון זהה לממשק ה-TouchWIZ החדש, לכן ההבדלים כמעט ולא יהיו מורגשים.

>> ביקורת: Samsung Galaxy Camera, מצלמה שהיא סמארטפון, כמעט
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.