ה-Galaxy S III הוא אחד המכשירים הפופולריים ביותר בעולם כיום, וללא ספק המבוקש ביותר בתחום מכשירי האנדרואיד. המכשיר עשה היסטוריה כאשר הצליח להדיח את ה-iPhone 4S של חברת אפל מראש טבלת המכירות בארצות הברית שבועות ספורים לפני השקת ה-iPhone 5, וכעת מגיעות אלינו שמועות נוספות לגביי מכשיר הדגל הבא של החברה, ה-Galaxy S IV.

המסך גדל
על פי מקורות מקוריאה, המכשיר החדש יכלול מסך בגודל של 5 אינץ' (4.99, ליתר דיוק), קטן בחצי אינץ' מזה של ה-Galaxy Note 2 מסוג Super AMOLED של סמסונג המייצרת כמובן בעצמה, ברזולוציה של 1920X1080 וצפיפות פיקסלים של 441PPI. דבר זה גם תואם את הערכות בשוק כי סמסונג ואחרות יעברו למסכי Full HD בגדלי 5 אינצ', כפי ש-HTC עשתה לאחרונה עם ה-Droid DNA.

מעבד מחוזק
למרות השמועות ברשת על מעבד 8 ליבות, צפוי המכשיר להישאר עדיין בתחום הארבעה ליבות עם תדר גבוהה יותר של 2.0GHz ומדגם Exynos 5450, מעבד הדור הבא של סמסונג אשר יתבסס על ארכיטקטורת ARM מסוג Cortex-A15. בתחום המולטימדיה, נצפה סוף סוף לגדילה בחיישן המצלמה לעבר ה-13MP המצלמת ברזולוציה של 4208X3120 ומצלמת 1.9MP קדמית עם תמיכה מובנית ב-Skype. שאר המאפיינים נכון לרגע זה ייכללו תקשורת LTE, אנדרואיד 4.2 (Jelly Bean) מהקופסה ו-2GB זיכרון RAM.

הדיווחים האחרונים סברו כי סמסונג תציג את המכשיר בברצלונה כבר בחודש פברואר הקרוב, אולם בסמסונג הכחישו במהרה את העניין ולכן עוד אין לדעת מתי המכשיר אכן יגיע, ואפשר להניח שלא יאוחר מחודש מאי בשנה הבאה.

>> גלקסי תחת לחץ: כך נבדקים מכשירי סמסונג
>> בסמארטפון הבא נזכה לצפות במסכי Full HD