מכשיר הדגל הבא של סמסונג יגיע בעוד פחות מ-10 ימים, אך ברשת כמו ברשת השמועות ממשיכות עד הרגע האחרון. אחרי שאמש חשפה החברה סרטון טיזר, היום אנחנו מקבלים שמועה חדשה המתמקדת בפיצ’ר חדש בתוכנה.

בדגם הנוכחי, הגלקסי אס 3 הציגה סמסונג את ה-Smart Stay, שהיה חכמה המשאירה את המסך דולק כל עוד המשתמש מתבונן בו. פיצ’ר שימושי מאוד בעת קריאת טקסט או התבוננות בתמונה במסך. על פי New York Times, סמסונג תשפר ותוסיף לפיצ’ר זה אפשרות חדשה המכונה “Eye Scroll” (בתרגום חופשי: גלילת עין), אשר יאפשר לגלול את הדף מטה או מעלה רק מהתבוננות בחלק התחתון או העליון של המסך. הרעיון הוא פשוט: ברגע שמגיעים לסוף המסך אנו נדרשים עם האצבע לגלול את הדף מטה. עם Eye Scroll הדף יגלול מטה באופן אוטומטי ללא מגע וייעצר כאשר נגיע לפסקה הבאה או נתבונן למרכז. כך יהיה ניתן לבצע מעקב אחר עיני המשתמש.

לדברי המקור של NYT, עובד סמסונג, החברה הוסיפה שיפורים רבים לתוכנה לצד חומרה חזקה. כך צוין כי המכשיר יכלול טכנולוגיית צילום פנורמה חדשה המכונה Orb 360, אפליקציי לתשלומים (ארנק דיגיטלי) ועוד. אתר ניוזגיק מדווח כי הטכנולוגיה היא פרי פיתוחה של החברה הישראלית UMoove המפתחת אלגוריתם מיוחד המאפשר להשתמש אפילו במצלמה באיכות נמוכה כמו זו הנמצאת בחלק הקדמי של הסמארטפון לצורך זיהוי תנועות עיניים ומחוות ראש

זהו פיצ’ר אחד מיני רבים שסמסונג תטמיע במכשיר החדש שכן שלדברי המקור מדובר בתוספות רבות בצד התוכנה והוא אישר כי אכן המערכת תהיה מבוססת על אנדרואיד בגרסה 4.2. עוד לא ידוע לנו מה תהיה החומרה הסופית שכן הכל כרגע ספקולציות (כמו השמועה על כך שסמסונג תשתמש במעבדי Qualcomm) לכן נאלץ להמתין ליום חמישי הבא לחשיפה הרשמית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.