אחרי שמועות, הדלפות וספקולציות, הגיע מכשיר הדגל של סמסונג בתצורתו המחוזקת: הכירו את ה-Galaxy S5 Active. המכשיר הוכרז, בשקט בשקט, דרך רשת AT&T והוא בלעדי לה נכון לרגע זה.

כמצופה מדגם שכזה, ה-Galaxy S5 Active חסין נגד מים ואבק בתקן IP67, ועומד בתקן MIL std-810 כך שהוא לא יינזק אם ייפול מגובה סביר. מונה דפיקות הלב שנמצא בגב המכשיר עדיין שם, אך קורא טביעות האבצע, שהיה אחד מהחידושים ומסימני ההיכר של ה-S5, הוחלף למקשים פיזיים רגילים (לא מקשי מגע) בדומה לדגם הקודם. כמו כן, המכשיר זכה לעיצוב מחוספס עם מסגרת גומי להגנה כנגד נפילות. בנוסף, בדופן השמאלית ממוקם כפתור המיועד לאפשר הפעלה מהירה של אפליקציות "הקשורות לפעילות מחוץ לבית". ל-Galaxy S5 Active שבב Snapdragon 801 בתדר של 2.5GHz, מסך Super AMOLED בגודל 5.1 אינץ', מצלמת 16 מגה פיקסל ואת כל שאר תכונותיו של אחיו הגדול והלא חסין.

כפי שכבר הזכרנו, ה-Galaxy S5 Active יימכר ברשת AT&T האמריקאית, לה כרגע הוא בלעדי, אך סביר להניח שיצא בתקופה הקרובה גם לשווקים נוספים. מחירו יעמוד על $199.99 בהתחייבות לשנתיים, או $714.99 ללא חוזה. המכשיר מגיע בצבע אפור, אדום או ירוק צבאי.

http://www.youtube.com/watch?v=TBJQejh11dwSamsung gs5_active

שתף:

Samsung Galaxy S5 Active

מכשיר ה-Galaxy S5 Active של סמסונג הוא הגרסה העמידה ל-S5 המקורי. המכשיר הוכרז במאי 2014 ורץ על שבב Snapdragon 801 מרובע הליבה, כולל זיכרון 2GB של RAM, אחסון 16GB עם אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל לצד מד דופק וכפתורי חומרה בקדמתו.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.