איך שורד המכשיר שלכם בנפילה לשירותים? מה קורה אם תדרכו עליו ואיך הוא מחזיק מעמד בנפילה מגובה? על כל אלה ועוד סמסונג מנסה לענות כאשר היא מפתחת מכשירים חדשים, במיוחד מכשירי דגל כמו הגלקסי אס 4.

סמסונג מכניסה אותנו בפעם הראשונה למעבדות הניסויים שלה בקוריאה וחושפת כיצד היא מבצעת בדיקות למכשיר האס 4. כפי שנוקיה פרסמה בעבר, HTC ואחרות,  במעבדה של סמסונג מגוון גדול של מכשירים הבוחנים כל פרט ופרט בעמידות המכשיר וביכולתו להחזיק מעמד למשתמש הממוצע ומעט מעבר לכך. בסרטון שהעלתה לרשת היא מציגה מספר מבחנים שונים כמו עמידות (בסיסית) כנגד מים ואבק, בדיקת חום וקור, עמידות זכוכית המסך ומכשיר הבוחן את נפילת המכשיר על הרצפה.

בעוד מבחנים אלה לא לגמרי חושפים את כל הבדיקות שעובר המכשיר במהלך שלבי הפיתוח, הוא כן נותן טעימה לבדיקות שמבצעת סמסונג ויצרניות אחרות.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • דניאל

  התעללות בסמארטפון חסר ישע!

 • גל

  אף פעם לא הבנתי אם הם בוחנים כל מכשיר שיוצא משערי החברה או רק בודדים.
  מישהו הבין?

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חלק נכבד מהסרטון הוא פשוט עבודה בעיניים,הגלקסי לא ישרוד בתוך מים ללא נזק.(וכו')
  במקום לחרטט אנשים עם סרטון של כמה סינים שמשתעשעים בגלקסי,שיוציאו מכשיר עמיד(עמיד עמיד לא חרטה) כמו של סוני.
  לפי דעתי רוב רובם המוחלט של צרכני האנדרואיד מדמיינים את המכשיר המושלם בתור מכשיר מוקש ועמיד(במים ונזקים אחרים),גרסת אנדרואיד נקייה שמתעדכנת לאורך זמן,ורק אז כל היתר(ביצועים,מסך,מצלמה,סוללה,נוחות).כיום אף אחד מהמכשירים לא עומד בקריטריונים שהובאו.

  • אחד שמחרטט

   אתה צודק,
   לא מחרטט.. ממש צודק, צדק – צדק… לא חרטה. ממש אמיתי לא דימיון או משהו, יענו משהו רציני.
   לא חרטה.

 • גלקסי 5

  באחד מהקטעים הם מראים את הגלקסי 4 עם גירסה נקיה של גוגל

  • אני

   כי הכריזו על אחד בכנס המפתחים של גוגל.