איך שורד המכשיר שלכם בנפילה לשירותים? מה קורה אם תדרכו עליו ואיך הוא מחזיק מעמד בנפילה מגובה? על כל אלה ועוד סמסונג מנסה לענות כאשר היא מפתחת מכשירים חדשים, במיוחד מכשירי דגל כמו הגלקסי אס 4.

סמסונג מכניסה אותנו בפעם הראשונה למעבדות הניסויים שלה בקוריאה וחושפת כיצד היא מבצעת בדיקות למכשיר האס 4. כפי שנוקיה פרסמה בעבר, HTC ואחרות,  במעבדה של סמסונג מגוון גדול של מכשירים הבוחנים כל פרט ופרט בעמידות המכשיר וביכולתו להחזיק מעמד למשתמש הממוצע ומעט מעבר לכך. בסרטון שהעלתה לרשת היא מציגה מספר מבחנים שונים כמו עמידות (בסיסית) כנגד מים ואבק, בדיקת חום וקור, עמידות זכוכית המסך ומכשיר הבוחן את נפילת המכשיר על הרצפה.

בעוד מבחנים אלה לא לגמרי חושפים את כל הבדיקות שעובר המכשיר במהלך שלבי הפיתוח, הוא כן נותן טעימה לבדיקות שמבצעת סמסונג ויצרניות אחרות.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.