המכשיר עם המסך הגמיש הראשון, ה-Galaxy round של סמסונג שהוכרז בשבוע שעבר ככל הנראה לא מכוון לשיווק בכל העולם, כך לפי הדיווח שטוען כי היצרנית הדרום קוריאנית לא מתכוונת להוציא את המכשיר מגבולות הולדתו.

מקור אנונימי מסר לאתר השמועתי SamMobile כי ה-Galaxy round כבר עבר מספר גרסאות אב טיפוס עד אשר הצליחה סמסונג להגיע למוצר הסופי, ויתרה מכך החברה תייצר מספר מועט מאוד של מכשירים. כך היה גם עם מכשיר שהיה בין הראשונים לאמץ את טכנולוגיית ה-AMOLED, ה-SCH-W850 המוכר בשם Samsung Jet וגם ה-Galaxy S2 HD LTE שהציג את טכנולוגיית ה-HD AMOLED.

ה-Galaxy round הוא אחד מיני רבים שמאמץ טכנולוגיות ראשונות ובסמסונג כך נראה מעדיפים לא לרוץ ולהציף את השוק במכשירים שעדיין לא ידוע מה הפוטנציאל שלהם והאם הצרכנים ירוצו וירכשו אותו. המכשיר בעל מראה כמעט זהה ל-Galaxy Note 3, פרט לעובדה שגוף המכשיר קעור. הוא מבוסס על מסך גמיש בטכנולוגיה החדשה  בגודל 5.7-אינצ', בהבחנה של 1080P, מעבד Exynos מרובע-ליבה במהירות 2.3GHz, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל וסוללת 2800mAh ועל פי הערכות מחירו גם יהיה בהתאם בסביבות ה-$1000.