סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, מובילה עולמית בתחום המדיה וטכנולוגיות ההתכנסות הדיגיטליות, הודיעה ​​היום על השקתו של הטאבלט 8 אינץ', ה- Galaxy Note 8.0, אשר מציג עידן חדש של טכנולוגייה בסדרת ה Note האינטליגנטית שמציתה מחדש את קטגוריית הטאבלטים במידות הביניים (Mid size) שהחלה סמסונג בשנת 2010.

למכשיר ה- Galaxy Note 8.0 ביצועי מולטימדיה ללא תחרות במסך קומפקטי שניתן לאחוז ביד אחת, זאת יחד עם הכוח והטכנולוגיה המתקדמים באמצעותם הוא מספק את חוויית שימוש יוצאת דופן ומבטיח כי ניתן יהיה להשיג רמות חדשות של ריבוי משימות יעיל. בנוסף, ה- S Pen מחבר את החידושים האחרונים יחד עם  קלות השימוש המסורתי בעט ונייר ויוצר חווית שימוש מובייל מתוחכמת אשר תשפר את איכות החיים בזמן תנועה.

" ההשקה של ה- Samsung GALAXY Tab עם מסך 7 אינץ' בשנת 2010 פתחה פרק חדש בתעשיית הסלולר. וכעת, כעבור כמעט 3 שנים, סמסונג ממשיכה לפתח – מוצר נוסף המתאים עצמו בצורה אידאלית לאורח החיים המודרני" JK Shin, נשיא חטיבת IT & Mobile Communications, סמסונג אלקטרוניקס.

" ה- Galaxy Note 8.0 מעורר חיים חדשים בקטגוריה זו, תוך שהוא מספק את השילוב המושלם בין ניידות ופרודוקטיביות יומיומית והתוצאה היא פתרון ראשון מסוגו, אשר מתאים לגודל כיס ומעשיר את חיי היומיום שלנו", הוסיף Shin.

מכשיר ה- Galaxy Note 8.0 מספק פתרונות חדשניים שבבסיסם אלמנט של פונקציונאליות, כמו למשל: פונקצית ה- multi window אשר מאפשרת לפצל את מסך ה- 8 אינץ' לשימוש במס' אפליקציות בו זמנית, הדור החדש של ה- S Pen של סמסונג עם שימושיות מתקדמת, גישה לחבילת תבניות S Note וכלים המאפשרים יצירה, עריכה, ניהול ושיתוף מסמכים, טכנולוגיית ה- "reading mode" של סמסונג לקריאת ספרי e-books עם הרזולוציה הטובה ביותר, צפייה בסרטוני וידיאו ושיחות קוליות.

כמו כן, ב- Galaxy Note 8.0 גם חבילות חדשות של שירותים ותוכן מוטענות מראש, ללא תוספת תשלום ובפעם הראשונה, בטאבלט GALAXY של סמסונג, גם אפליקציות החדשניות  Flipboard ו- Awesome Note.

 

יומן חכם לשימוש בתנועה

ה- GALAXY Note 8.0 הינו דק וקומפקטי מספיק על מנת להיות המלווה היומיומי של המשתמש לצורכי עבודה ומשחקים. הוא מספק ביצועים חזקים ופונקציונאליות אשר תומכים גם בדרישות התובעניות ביותר.

ה- GALAXY Note 8.0 אשר עוצב על מנת לאחסן ולנהל את כל הנתונים האישיים והמקצועיים בצורה יעילה, הוא מכשיר של העידן החדש ומתפקד ככלי ארגוני קומפקטי מושלם.

תבניות ה- S Note, ותכונת ה- S Planner, מאפשרות לנהל משימות יומיומיות באמצעים כגון: הערות בזמן ישיבות, פתקי " to-do lists" ורישומים אישיים. את כל התוכן ניתן להזין ולעדכן בדיוק ובעדינות, זאת באמצעות ה- S Pen המחודש.

הדיוק הרב מתאפשר הודות לפונקצית המרת הכתב יד לטקסט וכלים מתקדמים נוספים אשר תומכים בזיהוי התבנית והצורה וזמינים בלחיצת  S Pen אחת.

תוכן ושירותים חדשים

מכשיר ה- GALAXY Note 8.0 מגיע עם תוכן ואפליקציות מוטענים מראש, במיוחד עבור צרכן המולטימדיה המחפש ערך נוסף בטאבלט.

אפליקציית ה- Chat-On המשודרגת מספקת שירות הודעות מהיר ומיידי, כמו גם שירות הודעות קבוצתי, כל זאת בפורמטים שונים: תמונות, וידאו, סאונד ותוכן, לתקשורת פשוטה ומהנה יותר.

ה- Awesome Note הינה אפליקציה משולבת המוצגת בפעם הראשונה בטאבלט אנדרואיד על גבי ה-

NOTE 8.0 ומאפשרת רישום פתקים בלתי מוגבל בפורמטים של פתקים, יומן או רשימות.

באמצעות ה- Flipboard ניתן לראות את כל העדכונים מה- RSS, מהרשתות החברתיות וממקורות נוספים בפורמט אחד מעוצב ונוח. אפליקציית ה- Flipboard תוכננה כך שניתן ליהנות מכל החדשות ומכל הרגעים החשובים בחיים במקום אחד.

 Flipboard פיתחו גרסה מותאמת של היישום במיוחד עבור סמסונג המאפשרת למשתמש לנצל את תכונת הריחוף של ה- S Pen על מנת לצפות בתצוגה מקדימה של כותרות מאמרים בתחת למסך הראשי של ה- Flipboard

אפליקציית ה- Smart Remote מספקת שלט רחוק אוניברסאלי ומדריך תכנות אלקטרוני המאפשרים לנהל את הצפייה בטלוויזיה ווידיאו בצורה חלקה ונוחה.

 

עידן חדש של אינטליגנציית ה- S Pen

ה- S Pen של סמסונג המסייע ליצירתיות האישית, התפתח וחודש כך שהוא מגדיל את השימושיות היומית ואת חוויית היצירה ב- GALAXY Note 8.0.

ה- S Pen אשר יושב בתוך ה- GALAXY Note 8.0 הינו שלוחה שלו והוצאתו מתוך המכשיר מפעילה באופן אוטומטי תכונות חדשניות שונות כגון ה- Pen Detection אשר מציע תפריטים שונים אשר עשויים להתאים למשתמש או ה- Page Buddy המפעיל באופן אינטואיטיבי את מסך הבית של ה- S Note שהותאם באופן אישי.

טכנולוגיית ה- S Pen היא כה מתקדמת כך שאין אפילו צורך לגעת במסך עצמו, זאת הודות לתכונת ה- Air View המאפשרת לרחף עם העט מעל המסך לצפייה מקדימה של סרטוני וידיאו, אי מיילים, תמונות או פגישות ב- S-Planner לא כל צורך בפתיחת האפליקציה באופן מלא.

באמצעות ה- S Pen ניתן גם לערוך תמונות ותוכן באופן פשוט על ידי שימוש באפליקציות ה- Paper Artist וה- Photo Note המאפשרות לערוך תמונות באופן אישי ואמנותי.

בנוסף, בפעם הראשונה בקטגורית ה- GALAXY NOTE, ניתן להשתמש ב- S Pen על מנת לשלוט בכפתורי ה- menu/back הפיסיים על גבי המכשיר, זאת באמצעות טכנולוגיית WACOM.

מקסום צריכת המולטימדיה

ריבוי משימות ויצירתיות רבה הם אלמנטים פשוטים במכשיר ה- GALAXY Note 8.0, זאת הודות לתכונה היצירתית-  Dual View, המאפשרת שימוש חלק ונוח על גבי מס' מסכים. המסך המפוצל של תכונת ה- Dual View מאפשר תפעול של מס' יישומים כגון דפדפן האינטרנט או ה- S Note תוך ביצוע פעולות בתוכן כגון גרירה והדבקה על פי הצורך.

ריבוי המשימות הורחב גם לשיחות קוליות. תכונת ה- Pop Up Note מאפשרת גישה ל- S Note בכל שלב, כך שניתן לעקוב אחר פעולות מרכזיות. כמו כן, תכונת ה- Pop Up Video מבטיחה כי ניתן יהיה להמשיך לגלוש באינטרנט בזמן צ'יטוט – ניתן להגדיל או להקטין חלונות תוכן באמצעות צביטת המסך.

 

השותף המושלם לבידור ומידע

מכשיר ה- GALAXY Note 8.0 בנוי על מנת לספק ריגוש ובידור יחד עם – פונקציונאליות  לשימוש  היומיומי של המשתמש.

ה- Reading Mode הופך את ה- GALAXY Note 8.0  לקורא e-Book, תוך שהוא מספק את התנאים האופטימאליים לקריאה. כמו כן, ניתן להפוך את ה- GALAXY Note 8.0 לשלט רחוק אוניברסאלי, באמצעות אפליקציית Smart Remote לניהול פשוט של הטלוויזיה, הלוויין, ה- DVD ונגן ה- Blu-ray.

למידע נוסף, ניתן לבקר ב- www.samsungmobilepress.com

מפרט GALAXY Note 8.0

Network

HSPA+ 21Mbps 850/900/1900/2100

Processor

1.6GHz A9 quad-core processor

Display

8” WXGA (1280×800, 189 ppi) TFT

OS

Android 4.1.2 (Jellybean)

Camera

Main(Rear): 5 Megapixel Camera
Sub(Front): 1.3 Megapixel Camera

Video

Codec: MPEG4, H.263, H.264, WMV, DivX, (1080p Full HD video @ 30fps)

Audio

Codec: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, AC3, FLAC3.5mm Ear Jack, Stereo Speaker

S Pen Optimized Features

S Pen Experience

– S Note, S Planner, Email with hand-writing integration

– Quick Command, Easy Clip, Photo Note, Paper Artist

Air View

Popup Note, Popup Video

Shape Match, Formula Match, Idea Sketch

Sharing Features

Samsung AllShare Play

Samsung AllShare Cast(WiFi Display) – Mirroring & Extension

Samsung AllShare Framework

Content Features & Services

Samsung Apps

Samsung Kies /Samsung Kies Air

Samsung TouchWiz / Samsung L!ve Panel

Samsung Hub

– Game Hub

-Learning Hub / Readers Hub / Music Hub / Video Hub/ Media Hub(US only)

Samsung ChatOn mobile communication service (version 2.0)

Smart Stay, Direct Call

Page Buddy/ Tag Buddy/ Word Buddy

Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude

Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies

Google Plus, YouTube, Google Talk,

Google Places, Google Navigation, Google Downloads

Awesome Note

Flipboard

GPS

A-GPS + GLONASS (3G Version)

Connectivity

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4 & 5 GHz), Wi-Fi Direct, AllShareCast, BT4.0, USB2.0

Sensor

Accelerometer, Digital Compass, Proximity

Memory

2GB (RAM), 16/32GB

microSD (up to 64GB)

Dimension

210.8 X 135.9mm, 338g (3G Version)

Battery

Standard battery, Li-ion 4,600mAh

*The availability of voice call function may differ by country

*The availability of each Samsung Hubs and Google service may differ by country.

*All functionality, features, specifications and other product information provided in this document including, but not limited to, the benefits, design, pricing, components, performance, availability, and capabilities of the product are subject to change without notice or obligation.

*Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation, and Google Downloads are trademarks of Google Inc.

 

אודות סמסונג אלקטרוניקס בע"מ
חברת סמסונג אלקטרוניקס בע"מ היא מובילה עולמית בתחום הטכנולוגיה ומעניקה הזדמנויות חדשות בפני אנשים בכל מקום.

באמצעות תגליות וחדשנות אנו יוצרים מחדש את עולם הטלוויזיות, הטלפונים חכמים, המחשבים הניידים, המדפסות, המצלמות, מכשירי חשמל הביתיים, מערכות LTE,  מכשירים רפואיים, מוליכים למחצה ופתרונות LED.

בסמסונג מועסקים 236,000 עובדים על פני 79 מדינות עם מכירות שנתיות העולות על 201 מיליארד דולר.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר- www.samsung.com

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.