סמסונג (Samsung) הציגה מהדורת חורף מיוחדת למכשיר ה-Galaxy Note 5 הפופולרי שלה, כשזה מגיע כעת בנפח עצום של 128 ג'יגה-בייט ולעת עתה, הוא הושק רק בשתי מפעילות בדרום קוריאה.

"מהדורת החורף" של המכשיר, כפי שסמסונג מכנה אותה היא אחת מהשמועות שהופרכו בעת השקתו לפני כארבעה חודשים כשהוצג אז בנפחי 32 ו-64 ג'יגה-בייט בלבד. מבחינת חיצונית מציג המכשיר עיצוב זהה לחלוטין לשני הנפחים הקטנים יותר בסדרה, ויושק בצבעי כסוף וזהב בתג מחיר של כ-999,900 יון קוריאני (כ-846 דולר).

מבחינת המפרט הוא אינו שונה כאמור מ-Galaxy Note 5 המוכר. מלבד מסך בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציית 2K, כולל המכשיר את מעבד ה-Exynos 7420 מתומן הליבות מתוצרתה של היצרנית בארכיטקטורת 64 ביט לצד זיכרון עבודה בנפח 4 ג'יגה-בייט. כמו כן, המכשיר ניזון מסוללה בנפח של 3000 מיליאמפר/שעה, בעוד חובבי הצילום יוכלו להפיק תמונה באיכות של 16 מגה-פיקסל ווידאו באיכות 4K ובצילומי סלפי באיכות של 5 מגה-פיקסל.

כרגע לא ידוע האם דגם זה יושק מחוץ לגבולות המדינה ומלבד זאת, סמסונג עורכת שורה של מבצעים בדרום קוריאה בהם היא מעניקה מטען אלחוטי בחינם לרוכשי נוט 5 ואת Gear VR לרכושי אחד מדגמי Galaxy S6.