למרות שיש עוד זמן רב עד אשר סמסונג תציג את הדור הבא למכשיר הפאבלט הבא שלה, כבר ישנן שמועות ראשונות ברשת בנוגע לצורתו החיצונית.

על פי הדיווחים המגיעים מקוריאה, ה-Galaxy Note 4 יציג לראשונה מסמסונג, עיצוב חדשני ושונה מהדורות האחרונים. החברה תביא למכשיר את טכנולוגיית המסך הגמיש, והוא יהיה השני שיציג מסך OLED גמיש אחרי ה-Galaxy Round שלא יצא לשוק המסחרי.

המסך לפי השמועות, יעטוף את המכשיר בנוסף גם מצדדיו, כך שהוא יציג נתונים בדופן המכשיר כמו התראות והודעות מהירות. קונספט שכזה כבר הציגה החברה בחודש ינואר אשתקד תחת השם Youm, כאשר המכשיר עשה שימוש בפאנל OLED גמיש וביחס תצוגה רחב המתעקל בקצוות.

המקורות מסתמכים על פטנט שהגישה החברה בשה שעברה, המציג מראה דומה למדי לקונספט הנוכחי, כך שייתכן והמכשיר יהפוך למציאות מוקדם יותר מאשר מה שחשבנו.

3sides Youm

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • יניב

  יש בעייתיות עם שימוש בדופן המסך.
  בתור בעלים של נוט 3 (אגב מדהים)
  הפחד הכי גדול זה שבר במסך ולכן עוטפים במגן גדול יחסית. .

  אין ולא יהיה מגן שיאפשר סליידים בצד המסך וגם ימשיך לשמור על המכשיר מנפילה של face down. .

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מכשירים נוט מעולים ביותר .

 • הקסם

  אני מתרחק הטאבלטים מבוססי אנדרואיד כמו מאש (מחסור חמור באפליקציות), כמו כן בתור מחשב נייד כמובן שהייתי מעדיף את המסך הגדול יותר (קשה להשתמש במסך 11 אינץ),אך המשקל של הטאבלט לא מאפשר בו שימוש מעל 10 דקות (1.1 קג).גם הטאבלט השני כבד יחסית ולא מתאפשר בו זמן רב של שימוש (700 גרם) לכן אני לא מסוגל להמליץ לך על אחד משניהם. כטאבלט אני יכול להמליץ לך על מוצר אחד בלבד וזה הiPad שיספק לך חווית מולטימדיה מושלמת (לא נוח לעבוד אתו בoffice, כמו בכל טאבלט) אך לא קיים לא מתחרה אחר מבחינת צריכת תוכן.מכיוון שמחשב נייד צריך להיות בעל מסך כמה שיותר גדול הייתי ממליץ לך על הראשון בעל מסך 13.3 אינץ (עדיין קטן יחסית ומקשה על העבודה אך לעבוד בנייד עם 11 אינץ זה בלתי אפשרי). לכן ההמלצה שלי עלייך לקחת טאבלט ומחשב נייד (בנפרד ולא במכשיר אחד) מכיוון שהקטגוריה הזו עדיין נופלת בין שני הכיסאות ולא מהווה תחליף ראוי לא לטאבלטי ולא למחשב.

  • דני

   מדובר על טלפון ולא טאבלט.
   ודרך אגב טאבלטי האנדרואיד מצויינים והאפליקציות רצות בסדר גמור.