מפרטו המלא של הגלאקסי נוט 4 (Galaxy Note), פאבלט הדגל הבא מהסדרה המוצלחת של סמסונג (Samsung), נחשף במלואו  בזכות שימוש ביישום ה-Antutu, כך מדווח ברשת. על פי פרטים אלו אשר מצטלבים עם נתונים אחרים שהועלו על ידי אתר מכירות אינדונזי, נראה כי קיבלנו את התמונה הכמעט מלאה.

כך מתברר כי גודלו של המסך יישאר ללא שינוי, וסמסונג בניגוד להרגלה, לא תגדיל את הדור הבא לעומת הדור הנוכחי ולכן המסך יעמוד על 5.7 אינץ', נתון שכבר הודלף לגביו בעבר. בניגוד לגודל המסך, רזולוציית המסך כן הגדל מ-Full HD היא תעבור לרזולוציית 2K עם 1440X2560 פיקסלים, ולכן צפיפות המסך תעמוד על 515 פיקסלים לאינץ'.

שבב הליבה שיריץ את המכשיר יגיע בהתאם לדגם, Snapdragon 805 לדגם SM-N910S עם תמיכה ב-LTE Advanced, או שבב Exynos 5433 לדגם SM-N910C, אשר נראה כבר במבחני ביצועים והצליח לעקוף את זה של Qualcomm. יחד עם זאת הוא יכלול, לראשונה גם כן מסמסונג, זיכרון פנימי (RAM) של 4 ג'יגה-בייט, אחסון לבחירה בין 16 ל-64 ג'יגה-בייט ואפשרות הרחבה עד 128 ג'יגה-בייט באמצעות כרטיס זיכרון. המצלמה גבו תספק 16 מגה-פיקסל, עם פלאש כפול ומייצב תמונה אופטי. ניתן יהיה לצלם וידאו באיכות של 4K ב-30 פריימים לשנייה, או באיכות FHD ב-60 פריימים לשנייה.

המכשיר יוכרז בעוד פחות מחודש, בתערוכת IFA שבברלין ב-3 בספטמבר. מוקדם יותר השבוע סמסונג פרסמה טיזר ראשון, ועם מפרט עשיר ועיצוב חדש סמסונג תנסה לשבות שוב את לב לקוחותיה.

שתף:
-פרסומת-
 • יוסי

  אכזבה אם באמת יש בו רק מה שפורסם ..דברים שאני לא שומע טביעת אצבע…רדיו מובנה…עמיד לאבק … שיפור הרמקול…

 • מאיר כהן

  לאור אי האיזכורים בכל המאמרים שקראתי לגבי עמידות ה note4 בפני אבק ומים נראה לי שמי שמצפה (ואני כלול) למכשיר עמיד בפני אבק ומים (ip67)יתאכזב קשות. משום מה מתעלמים או נמנעים מלציין את הנושא הזה בכל הכתבות הנוגעות ל note4.
  גם תקוותי להחזרתו של הרדיו FM המובנה תתבדה לצערי כי רב. משום כך לא נראה לי שתהיה לי איזשהיא סיבה נחרצת לשדרג את גלקסי Note3 שלי ל Note4 הממשמש ובא.

 • מתנחל

  רזולצית פח

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   חחח אתה רציני?? בנתיים זאת הרזולוציה הכי טובה

 • Vidati

  על פניו לא נראה שינוי מרחיק לכת אבל זה לא משנה את העובדה שאני רוצה למכור את הנוט 3 ולקפוץ לנוט 4.
  הולך להיות מכשיר מעולה!

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כמה כבר מפתיע יכול להיות? אין כבר כך כך מה לחדש אבל עדיין חסרים פרטים יהיה נגד מים? ממה הוא עשוי?