באופן מפתיע ומוקדם מהצפוי, מכשיר “הנוט לייט” כפי שקראנו לו, ה-Galaxy Note 3 Neo נחשף היום באתר הפולני של החברה, וכך מתברר כי הוא יגיע בשתי תצורות: האחת תומכת 3G והשנייה ב-LTE פלוס.

על פי המידע באתר, ה-Galaxy Note 3 Neo יגיע לשווקים כבר בחודש הבא במספר צבעים (שחור, ירוק (?) ולבן, וממש בדומה לאחיו הגדול הוא יכלול את עט ה-S Pen המפורסם ומראה כמעט זהה. דגם ה-3G מצוייד בשבב מרובע ליבה 1.6GHz, ככל הנראה מסדרת ה-Exynos, ואילו דגם ה-LTE יכלול שבב מבוסס Hexa Core החדש הכולל שתי ליבות Cortex A15 1.7GHz וארבעה ליבות Cortex A7 1.3GHz כאשר המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד 4.3.

מלבד זאת, מפרט המכשיר כולל מסך בגודל של 5.5 אינץ’ ברזולוצייה 720×1280 (לעומת 5.7 אינץ’ fHD) מסוג Super AMOLED, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2GB וזיכרון פנימי 16GB, סוללה 3,100mAh. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל ובקדמתו 2 מגה פיקסל, וכן הוא כולל את שלל התקשורות.

Galaxy Note 3 Neo vs Note 3
ראש בראש: Galaxy Note 3 מול ה-Neo החדש. צילום: GSMarena

בצד מערכת ההפעלה, נמצא את ממשק ה-TouchWIZ עם היישומים השונים של סמסונג כולל ה-Air Command, ה-Easy Clip ו-Multi Window. מחירו לא פורסם ופרטים נוספים וודאי נקבל בתערוכת MWC הקרובה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.