אחרי שסמסונג שחררה את ה-Premium Suite לגלקסי אס 3, משחררת החברה הקוריאנית גם את העדכון 4.1.2 למכשיר הגלקסי נוט 2. מדובר בעדכון שמשדרג לא רק את גרסת מערכת ההפעלה, אלא גם מביא כמה שינויים לממשק ה-TouchWIZ של החברה.

אז מלבד השינויים הפנימיים של מערכת האנדרואיד, העדכון החדש כולל מספר אפשרויות כמו כיבוי המסך המפוצל שמאופשר כברירת מחדל, התאמת פאנל ההתראות העליון כמו האפשרות לבטל את בר הבהירות האוטומטי, בחירת כפתורים וכן אפקט דיו חדש לפתיחה של מסך הנעילה. חלק מהדברים הללו היו כבר זמינים לבעלי האס 3, ואילו להם הגיע המסך המפוצל רק עכשיו, כך סמסונג מיישרת קו לשני המכשירים הפופולרים שלה הכוללים את אותם המאפיינים בדיוק. בנוסף, נאמר כי הדפדפן כעת זורם ופועל בצורה חלקה יותר אחרי העדכון, וגם מקלדת של סמסונג המקורית תומכת מעתה בהקלדה בסוויפ (Swype).

מי שברשותו מכשיר הנוט 2 בגרסה הבינלאומית אשר רכש אותו לא אצל המשווקת המקומית, אמור לקבל את העדכון באופן אוטומטי והוא מופץ אט אט ברחבי העולם וגם דרך תוכנת ה-Kies. מי שלא מוכן להתאפק, ימצא את הרום להורדה ב-XDA.

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • s

  אין צורך לבצע רוט?

 • טל

  מה עם הגלקסי 2 ??? סמסונג מוציאה עדכונים רק לדור החדש מה עם הדור הקודם? !

 • SpongeBom

  המכשירים שלהם מעולים. רק בדבר אחד הם ממש גועליים, ברגע שמכשירים מתיישנים כחצי שנה הם פשוט מזניחים אותם בצורה מחפירה.
  אני כבר כמעט שנה עם הגלקסי נוט 1 וכל הזמן הזה מבטיחים עדכון ג'לי-בין שמעולם לא הגיע. לנוט 2 ולאס 3 הם דואגים יופי יופי עכשיו לגרסה הכי חדשה אבל עוד חודשיים שלוש הם יוזנחו לטובת המכשירים החדשים שלהם…
  עם כל אי חיבתי לאפל, לפחות בקטע הזה כדאי שילמדו מהם משהו.
  כדאי גם שגוגל תתחיל לפקח על העניין הזה כי בסופו של דבר זה פוגע בה שהשוק מוצף בעשרות גרסאות שונות (ומשונות)

 • סתיו

  מסכים עם דני לגמרי
  עדכונים שיופצו לאנדרוריד מספר פעמים בשנה לא ישנו הרבה בגלל כמו שאפל עושה במערכת ובמוצרים שלה
  מיקרוסופט כנראה עלו על הגל הזה גם

 • n

  רק חבל שסאני נשארת בסוף
  לישר קו עם המכשרים בישראל

 • מדהים שSamsung מוציאים עדכון למכשיריהם אחרי כל כך הרבה זמן, אם אני לא טועה כרגע ישנה גרסה 4.2 בקהילת האנדרואיד, מה ניתן להגיד חוץ מהזוי… אם כבר אנדרואיד אז רק נקסוס אבל אפל לפני כולם עם העדכון המהיר כמו ברק שלהם!

  • איתי

   קודם כל אתה טועה, לנוט אין 4.2.
   נקסוס אכן מכשיר מדהים אבל עומד מול ה S3 ולא מול ה Note2 מבחינת סגמנט.

  • דנימזומני

   חחח אני מעדיף לקבל מסאני עדכון 5 פעמים בשנה שמשנים את הממשק באופן מורגש , מאשר לקבל 10 פעמים עדכונים מאפל בשנה שרק 2 מהם משמעותיים וכל השאר תיקוני באגים , iOS 5.0 – משמעותי , 5.0.1 לא משמעותי וכו'(עוד כמה וכמה גרסאות) עד הגרסה האחרונה iOS 6 שלא ממש משנה משהו בממשק .

  • להב אבנר

   עידן תחשוב על זה לאפל יש רק ממשק אחד ולא כמה, הדורות הקודמים מקבלים עדכונים כמו הדורות הקודמים של הנקסוס מקבלים עדכונים כל האייפונים יוצאים מהחברה שמשחררת את העדכונים ולא כמו אנדרואיד שיש מלא חברות ורק גוגל משחררת את העדכונים כמו כן סמסונג צריכה זמן שחרר את העדכון עם הממשק משודרג שלה

 • 0מ0ונג גג

  איפה מגיע העידכון למכשיר גלקסי 2, לפני או אחרי החמור של המשיח?