לא, ככל הנראה זה לא מכשיר ה-Galaxy S5 אבל לסמסונג יש מכשיר נוסף ומעניין לא פחות להציג לנו. בסרטון טיזר שהעלה הסניף הטיוואני של החברה היא מציגה מכשיר מסתורי כמה שנראה כמכשיר גלקסי המיוצר לשם שינוי מאלומיניום.

המילים “Just fit, Just simple, Just elegant, Just fast” מוצגים לאורך הסרטון הקצר כשלצידו גם ניתן להבחין ב-Galaxy Gear, וכן לוגו ה-LTE בגבו, מה שמרמז לנו כי הוא כולל תמיכה בשעון החכם של סמסונג.

אז מיהו המכשיר המסתורי? Engadget מגלים לנו כי דגם המכשיר הוא SC-02F (בשנייה 8 בסרטון), שזהו גם הדגם למכשיר ה-Galaxy J אשר הוכרז בלעדית ליפן בחודש אוקטובר האחרון. גם המילים שמתחילים באות “J” לא משאירות הרבה מקום לספק, אך נשאלת השאלה האם מדובר בגרסה בינלאומית או גרסה מקומית לטיוואן.

ה-Galaxy J היפני בעל מפרט הכולל את שבב ה-Snapdragon 800 מרובע הליבות 2.3GHz יחד עם 3 ג’יגה ביט RAM, הוא בעל מסך 5 אינצ’ Full HD 1080p, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית ועוד 2 מגה פיקסל קדמית, תומך NFC, זיכרון 32GB פנימי ורשת הסלולר LTE יחד עם סוללה בהספק של 2,600mAh.

החשיפה הרשמית תתרחש מחר (9 לדצמבר) בטיוואן.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cuEDOkn-Yr4

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.