מלבד ה-Galaxy Alpha, מכשיר המתכת המסקרן מסמסונג שהושק השבוע בישראל, החברה מתכננת ליין של מכשירים נוספים תחת אותה הסדרה. תמונות ראשונות של ה-Galaxy A5 וה-Galaxy A3 הגיעו לרשת, גם בתמונות חיות ובכולן נראה כי העיצוב האלומיניום שולט.

העיצוב של זוג המכשירים שעתידים לראות אור אינו שונה מ-Galaxy Alpha וההבדל הוא בעיקר בגודל – ה-A5 יציע מסך של 5 אינץ’ AMOLED 720p לעומת ה-A3 שיציע מסך של כ-4.7 אינץ’ בדומה לדגם הראשון. שניהם (ככל הנראה) יציעו את שבב ה-Snapdragon 410 מרובע הליבות הפועל ב-64 ביט עם תמיכה ב-LTE, ודגם ה-A5 יכלול גם מצלמה 13 מגה פיקסל, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל, זיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט RAM, אחסון בנפח 16 ג’יגה-בייט עם חריץ הרחבה, סוללה בהספק של 2,300mAh ו גרסת האנדרואיד 4.4.4. לעומתו, המפרט הסופי של A3 אינו ידוע.

לפי הערכות ב-PhoneArena, המחירים של זוג המכשירים יעמד סביב 400 ו-350 דולרים וייתכן כי גם תוצג גרסה נוספת, Galaxy A7 אשר יכלול מסך בגודל של 5.5 אינץ’ עם תג מחיר בהתאם. הערכות הן כי הדגמים מיועדים להשקה תחילה במספר מדינות בדרום אמריקה ובמהשך יגיעו גם למדינות נוספות בסוף השנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.