זה לא סוד שסמסונג מעוניינת בטאבלט גדול עוד יותר מההיצע שיש לה היום, ועל גרסת 12 אינצ’ לגלקסי טאב שמענו לראשונה עוד בחודש יוני השנה. עכשיו, תמונה ראשונה לכאורה, של ה-Galaxy Note 12.2 דלפה לרשת, אולם אנחנו מעט מהססים לומר כי מדובר בהדלפה מקורית.

תחילה זהו הדגם של הטאבלט, אשר שייך לסדרת ה-Note עם עט ה-S Pen, אולם על פי דיווחים קודמים הטאבלט החדש הוא דווקא מסדרת ה-Galaxy Tab ללא העט. נוסף לכך, ישנם מספר רמזים כי לא מדובר בתמונה של סמסונג. דוגמה לכך הוא הכפתור שאינו יושב בצורה סימטרית ביחס למסגרת, וגם למסך עצמו נראה שיש בעיה דומה. כן ישנם זוג כפתורי מגע בדומה לטאבלטים האחרים של סמסונג אבל מעבר לכך אנחנו לא ממש בטוחים שאכן מדובר בדבר האמיתי.

בכל מקרה, טוב להיזכר במפרט שהוא צפוי לכלול, בין היתר זהו המעבד מתומן הליבה Exynos 5 Octa, זיכרון 2 ג’יגה בייט RAM ומסך ברזולוציה של 2560×1600.

Galaxy Gear בתמונות
בעוד אמש כתבנו על האפליקציה לשעון החכם של סמסונג, היום דלפו תמונות ראשונות המציגות את השעון החדש. מקור אנונימי מסך לאתר VentureBeat מספר תמונות המציגות חלק מסרטון וידאו לקמפיין עולמי שסמסונג צפויה לעלות בקרוב. מהמעט שרואים ניתן להבחין באיזשהו יישום הפועל ברקע, כשהשעון נראה מעט גדול יחסית ובעל שוליים רחבות. לנו קשה להבחין בלוגו של סמסונג בחלק התחתון של השעון, אבל כן בתמונה רואים זאת במסך. על כל מקרה, אנחנו נמתין למשהו קצת יותר ברור. תמונות נוספות במקור.

samsung-smartwatch

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.