לאחר שסמסונג אישרה את הפירצה במעבד ה-Exynos לפני 3 שבועות, היא מתחילה לעבוד. דיווחים ברשת על כך שמשתמשי הגלקסי אס 3 ברחיב אנגליה מתחילים לקבל עדכון תוכנה למכשירם באופן אוטומטי (OTA) או דרך תוכנת ה-Kies. על פי הערכות, העדכון בגרסה I9300XXELLA מגיע כדי לתקן את הפירצה שהתגלתה במעבדי ה-Exynos הקיימים במכשירי הגלקסי החדשים.

הפירצה כזכור מאפשרת גישה מרחוק לזיכרון המכשיר דרך אפליקציה המספקת גישה למכשיר ולמידע האישי, למחוק אותו מרחוק ואף שליטה מלאה באמצעות השגת הרשאות מנהל (רוט). מעבד ה-Exynos של סמסונג קיים בנוסף לאס 3 גם בנוט 2, הגלקסי אס 2, הנוט הראשון ועוד.

מסמסונג עוד לא נמסרה הודעה רשמית בעניין, ועדיין לא ידוע מה לגבי עדכון מכשירים משאר המדינות כולל ישראל. בינתיים, בגלקסי אס 3 צצה תקלה נוספת אשר גורמת למכשירים מסוימים להפסיק לפעול באופן פתאומי, וגם לזה צפוי להגיע עדכון בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • תגובה ליוסי

  הKeis נותן לי רק את LL4, ולא את LLA.
  הסרתי אותו, מחקתי הכל, התקנתי מחדש, לא עוזר..

 • יוסי

  העדכון קיים גם בישראל (LLA)

 • שאלה

  שאלה,יש לי גלקסי 2 וכרטיס הזכרון כנראה נשרף(לא מגיב,במחשב אפילו לא רואים אותו)יכול להיות שזה מהבעיה שמוזכרת פה?

 • אבי

  איך אני יודע איזה פרוססור יש למכשיר שלי?

 • יובל

  כשהוא יגיע לישראל… איך אני שם אותו? זה כמו לעשות עדכון לתכנת הפעלה?

 • אביעזר

  ישתבח שמם.