מי שעומד מאחורי, מלפני ומצדדי הוא השומע: חברת סמסונג (Samsung) הקוריאנית החליטה שזה לא הגיוני שאין לה עדיין רמקולים שמסוגלים להנפיק סאונד לכל כיוון אפשרי, ולכן היא משיקה את ה-WAM6500 וה-WAM7500 – סדרת רמקולים אלחוטיים ניידים חדשה שמסוגלת למלא את כל החדר בסאונד.

שני הרמקולים החדשים משתמשים במה שנקרא "ring radiator", שמפיק אודיו בכל כיוון תוך כדי שמירה על איזון עדין בין צלילי הבס הנמוכים לצלילי הטרבל הגבוהים. לשניהם, כצפוי, יש עיצוב עגול וייחודי שמזכיר קומקום (ה-6500 הנייד) או ביצה חיזרית (ה-7500 שמיועד לעמידה על משטחים), כלומר בהחלט כזה שבולט בחדר.

הרמקולים החדשים מיוצרים על ידי מעבדה בקליפורניה בשם Aperture Science, ויש כבר כאלה שכינו אותם "אקדחי מוזיקה ניידים". מחירם של הרמקולים עדיין לא פורסם, אבל רוב הסיכויים שהם יפנו לשוק הבינוני.

במקביל, אגב, מרחיבה סמסונג את ליין פסי הרמקולים הארוכים והשטוחים שלה ומתאימה אותם גם לטלוויזיות בעל מסך קעור. שלושה פסים חדשים מצטרפים לסדרה – 6000, 6500 ו-8500 – שאמורים להעניק סאונד מעוגל לטלוויזיות בעלי גודל מסך של 45 עד 78 אינצ'ים. ה-8500 מציע בנוסף גם סאונד עשיר יותר של 9.1 ערוצים הודות לשלושה רמקולים נוספים שהוא מכיל בתוכו. גם כאן שותקת סמסונג בינתיים לגבי המחיר, אבל עבור מי שבאמת רוצה אותם, הרי, זה לא באמת משנה.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.