השמועות בחודשים האחרונים על מכשירי סמסונג מתרכזים כולם לאירוע המרכזי שתערוך החברה ביום ראשון הקרוב במסגרת קונגרס המובייל MWC 2016. רוב ההדלפות מדברות בעיקר על החומרה, אבל שם כידוע זה לא העיקר וכי סמסונג כמו שאר היצרניות יציגו יכולות נוספות.

כמו כל שנה, סמסונג הולכת להעביר את האירוע בשידור חי אך אולי כרמז לבאות המדברות על Gear VR 360, היא תאפשר צפייה ב-360 מעלות באמצעות משקפי מציאות מדומה. אם יש ברשותכם משקפי Gear VR או משקפי Cardboard הפשוטות, תוכלו לצפות באירוע בשידור ישיר וכל שצריך לעשות הוא להוריד את אפליקציית  Unpacked 360 View, לבחור מצלמה אחת מתוך ארבעה מצלמות הזמינות לבחירה ולשבת כאילו אתם עם כל המשתתפים באולם בברצלונה.

“במהלך האירוע Galaxy Unpacked תוכלו לבחור מהיכן לצפות – מהבמה באולם בצד ימין, מצד שמאל, מהמרכז או ממבט כולל במרכז האולם. בחר את המקום הנוח ביותר עבורך ואז השתמש ב-360 מעלות בהזרמה בשידור חי כדי לצפות בכל זווית שתבחר.” אמרה סמסונג בהודעה לעיתונות.

מי שמעוניין בכל זאת לצפות באירוע ואין ברשותו משקפיים תומכות, יוכל פשוט לגשת לאתר סמסונג דרך המחשב ולגשת לעמוד Galaxy Unpacked שם תשדר החברה את האירוע בהזרמה ללא הגבלות אך לא בצפייה ב-360 מעלות. האירוע יתקיים ביום ראשון, 21.02.2016 בשעה 20:00.