המלחמה הקשה בין סמסונג (Samsung) לאפל (Apple), שמתנהלת בלא מעט חזיתות משפטיות, מתבטאת מן הסתם גם בדעת הקהל. שתי החברות זוכות לעדת מעריצים אדוקים משלה, ושני הצדדים בטוחים שהצד השני לא מבין כלום. בארצות הברית, לעומת זאת, מסתמן שלקוחות של סמסונג קצת יותר מאושרים מלקוחות אפל.

סקר שביעות רצון חדש של אוניברסיטת מישיגן, שנערך בקרב 70,000 אלף אמריקנים שמחזיקים בכ-230 דגמים שונים של טלפוני חכמים, מצא שלקוחות סמסונג העניקו לה ציון של 81 מתוך 100, שזו עליה של 6.6 אחוזים מהסקר של שנת 2013 בו קיבלה ציון של 76. אפל, לעומת זאת, ירדה בשנת 2014 מציון של 81 לציון של 79 – ירידה של כ-2.5 אחוז במדד שביעות הרצון.

מומחים משערים שהפער הזה יכול לנבוע מלקוחות שלא היו מרוצים מהמעבר של החברה לטלפונים עם מסכים גדולים – ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus שהושקו השנה – וייתכן גם שהרבה מלקוחות החברה התאכזבו ממנה בעקבות פרשת הבנדגייט, התעקמות מכשירי ה-Plus.

סמסונג, לעומת זאת, השיקה השנה את ה-Galaxy S5 שזכה לאהדה רבה בעקבות הגוף העמיד בפני מים והמצלמה המתוגברת, וכנראה הצליחה ליצור לעצמה לא מעט אוהדים חדשים. יחד עם זאת, מדגישים המומחים, הקרב בין השתיים עדיין צמוד מאוד ועשוי להשתנות על בסיס חודשי.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Avi Ashkenazi

  יש לי את הנוט 4 ואין עליו.

 • idanbiton

  שתדעו שהגאלקסי 5 ממש אבל ממש לא גרוע יש לי חבר כל היום איתו מתקלח איתו וחופשי והוא ממש טוב סתם עשו עליו בלוף כי היו עליו המון ציפיות

 • לולי

  ברשותי גלקסי 4 ולעומת האייפון 4 אס שהיה לי בעבר אני מאוכזב מהגלקסי ומתי שתביה לי הזדמנות להעיף אותו אני עושה זאת!

  • amit

   הגאלקסי 4 אכן לא משהו … אבל עדיף להחליף לאנדרואיד חדש לטוב (נקסוס , HTC וכו ) מאשר לחזור לאייפון … ונגאלקסי 5 ספציפית, למרות שנשחב אכזבה הוא מעולה ו הרבה יותר טוב מה4 (פשוט הוא לא היה מאוד חדשני )

   • המבקר

    נכון

  • eracer2010

   קאמילה, נחמד לראות שהחלטת לעשות הסבה ולשנות את הכינוי שלך ל"לולי":)

  • Yossi Cohen

   זה מה שקורה שקונים סמסונג^^
   התוכנה שלהם נוראית! (ב5 הם השתפרו מלא)
   לעומת זאת אם מחליפים לגרסא נקייה של אנדראיד המכשירים שלהם מדהימים!
   למשל הגלאקסי אס 2 מוציא ביצועים מטורפים עם אנדרואיד 4.4.4 (CM11)
   זה מה שקורה כשהחומרה מעולה והתוכנה חרא.